Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tönkremehet így a házasságom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tönkremehet így a házasságom a párommal? Vagy ez csak egy átmeneti állapot?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy hónapos terhes vagyok. Bár még annyi minden történhet a babával, de már most vannak bajok.

Amióta tudom, hogy terhes vagyok nincs szex. Úgy érzem, hogy nem vagyok rá képes. Számomra fura még belegondolni is, hogy a baba bennem van és a párom engem macerál. Fog ez az érzés változni?


2014. dec. 10. 20:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
60%

1 hónaposan ne babaként gondolj rá, hanem egy osztódó sejtcsomóra. Ha egészséges vagy, és a terhességed is az, akkor miért kellene lemondani a szexről?


5 hkm

2014. dec. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%
Igen, tönkremehet, mert az még csak a jéghegy csúcsa. Te már egy 1 hónapos magzat miatt is háttérbe szorítod a férjed, mi lesz, ha megszületik? Ha ez nem változik, akkor beszélj hozzáértő személlyel, aki helyreteszi a gondolataidat.
2014. dec. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem pedig tegyél úgy, ahogy jól esik! Nem érzed biztonságban a babát szex közben? Frusztrál, hogy ott egy harmadik személy? Akkor ne szexelj, ez ilyen egyszerű! Hidd el, hogy teljesen normális az, amit érzel, ahogy teszel. Az is normális lesz, ha majd újra kívánni fogod a párodat. Mond el a leendő apukának, hogy mi nyomja a szívedet, aztán vitassátok meg, hogyan tovább! :)
2014. dec. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
A párom válasza: "Pff, te tiszta hülye vagy!"
2014. dec. 10. 20:23
 5/19 Rbomb ***** válasza:
97%
beszélj erről a nőgyógyászoddal,ő lehet mond pár okosságot amivel megnyugtat.Addig is tegyél legalább kedvére a férjednek pár furulya szólóval.
2014. dec. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
Melyik ez a cég, amelyik zsebbe fizet? Én utána nézek ígérem!
2014. dec. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
36%

Nem a legmegértőbb a párod sajnos. Nem túl örömteli, hogy egy ilyen apró problémától veszélybe kerülhet a házasságotok!

Próbáld neki elmagyarázni, hogy hogyan érzel és remélhetőleg ez hamarosan változni fog. Állítólag a terhes nők kívánják a szexet, szóval előbb-utóbb rendbe jönnek a dolgok.

A gyerek érdekében mindkettőtöknek kell és kelleni fog áldozatot hozni. Ha erre a férjed nem áll készen, akkor ideje elkezdeni felkészülni.

2014. dec. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
70%

Nagyanyáink kapálást abbahagyva megszülték a gyereket és kapáltak tovább!


Jó tudom ez túlzás, de az is, amit a mai "anyák" művelnek.


Vegyétek tudomásul, hogy nem ti vagytok az elsők és nem is az utolsók a világtörténelemben, aki gyereket szül! ÉBRESZTŐŐŐ!!!

2014. dec. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
93%
Igaza van a párodnak .. Dili vagy .. Nem kicsit , nagyon !!! Semmi baja nem lesz a babának , ha szexuális életet élsz a pároddal . Mi egesz terhesség alatt aktív házaséletet éltünk .. 😉 Ha csak nincs orvosi akadálya , nyugodtan szeressétek egymást !
2014. dec. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
92%
ekkorát sem nevettem még:D a női hormonok, maradjunk annyiban hogy csak ennyi a bajod.És a párodnak igaza van,a baba egyenlőre még sehogy sem néz ki még a nemét sem lehet megállapítani a férjed farka pedig el sem ér odáig XD
2014. dec. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!