Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez átmeneti állapot vagy...

Ez átmeneti állapot vagy nekem kell valamit változtatni?

Figyelt kérdés

Nem rég különköltözött tőlünk apu, de reggelente jön, elvisz iskolába, anyuval jóba vannak.Este is szokott jönni, de sokszor annyi munkája van hogy kb 8kor jön marad negyed 9kor el is megy. Meg beszéltük hogy minden nap elmegyünk együtt kutyát sétáltatni(ez nekem azért fontos mert csak akkor tudok vele normálisan beszélgetni)de mostanában hazajön, azt mondja ne menjünk mert fáradt,anyuval(mert közös munkahelyük van)csak megbeszélik az aznapi történteket, cigiznek és elmegy. Mostanában egyre gyakrabban el se tud jönni. Annyira fáj nekem ez az állapot hogy el se tudom mondani. Nagyon hiányzik. Mit kéne csinálnom?

(15/L)


2010. nov. 5. 14:44
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat a nyelvtani hibákért nem olvastam át!
2010. nov. 5. 14:47
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha jóban vagytok, akkor miért rágódsz rajta? Miért nem beszélsz vele? Miért nem mondod el neki, hogy neked mennyire fontos az esti kutya sétáltatás? Lehet, hogy semmi gáz nincs, csak fáradt a nap végére és észre se veszi rajtad, hogy mennyire vágysz a társaságára.

A ma esti látogatás alkalmával beszélj vele, tuti nem te vagy a hibás.

2010. nov. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mit kéne csinálnod?


Szerintem neked semmit, ez az ő dolguk.

2010. nov. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak várni. És pozitív energiát árasztani magadból. Példát mutatni békességből. Csendben lenni.
2010. nov. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi hogy válaszoltatok.

Utolsó:Hogy érted hogy maradjak csöndben? Az mit old meg?

2010. nov. 5. 18:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!