Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tönkremehet így a házasságom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tönkremehet így a házasságom a párommal? Vagy ez csak egy átmeneti állapot?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy hónapos terhes vagyok. Bár még annyi minden történhet a babával, de már most vannak bajok.

Amióta tudom, hogy terhes vagyok nincs szex. Úgy érzem, hogy nem vagyok rá képes. Számomra fura még belegondolni is, hogy a baba bennem van és a párom engem macerál. Fog ez az érzés változni?


2014. dec. 10. 20:10
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
81%
Hát igen. Így kell tönkretenni egy házasságot, hogy a férj háttérbe szorul. Majd megoldja máshol.
2014. dec. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
62%
Már megint kitalált hülye kérdés, minél okosabbak a mai nõk, annál nagyobb hülyeséget találnak ki.(tisztelet a kivételnek)
2014. dec. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
34%

Ha nem bír ki egy kis időt szex nélkül, lehülyézi a feleségét ahelyett hogy lelkileg támogatná, akkor nem sajnálom ezt a pasast.

Mi lesz majd ha éjjel sír a gyerek és hónapokig nem tudják kialudni magukat? Egy ilyen pici puklin már kitörik a szekér kereke.. nem lesz így jó vége.

2014. dec. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
82%
Elsősorban nő vagy és nem anya. Ha szeretnéd, hogy a férjed ne keressen egy nőt, mert otthon csak egy anya van, akkor hajrá, jó úton haladsz. Én a 8. hónaptól nem tudtam szeretkezni, de akkor is csak a behatolást nem kívántam, ezenkívül mindent csináltunk. Lehet, hogy most épp nem kívánod, előfordul. Ezt el kell mondani neki. De ha hosszútávon ez fennáll, akkor meg kell emberelni magad.
2014. dec. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
#13 Kis idő a 9 hónap?
2014. dec. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Első 3 hónapban különben is a béka segge alatt van a libidó,készülj a másodikra 3-ra mert akkor meg ki sem akarsz majd szállni az ágyból:))
2014. dec. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
30%

8 assal egyetértek nagyon de nagyon el van túlozva minden a nők részéről. Terhesség, gyerek pátyolgatása, meg hogy nekik milyen rossz sorsuk van.De hogy a férfiak meg kidolgozzák a lelküket napi 12 órába a családért, kemény fizikai munkával szó szerint bele rokkannak az nem számít és nem is érdekel senkit...

Persze van kivétel...

2014. dec. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Szerintem csak ráparázol a terhességre, beképzelsz dolgokat. A párodnak meg igaza van.


Már most elhanyagolod. Mi lesz később? Csodálkozni fogsz ha megcsal, pedig ez lesz ha nem térsz észhez.


Kérd ki orvos tanácsát, hogy árthat e a babának a szex, vagy sem.

2014. dec. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak átmeneti. Nekem volt egy időszak a terhesség elején, amikor olyan kimerült voltam, mintha cecelégy csipett volna meg, munka után este csak tehetetlenül feküdtem. De aztán elmúlt. A terhesség legkönnyebb része a második trimeszter, akkorra újra megjött a kedvem. Azoknak, akik azt írják, hogy hú, majd megy a férfi máshova, írom, hogy csak lejött az ember már a fáról, azért az ilyen átmeneti problémákon inkább dolgozni kell. Lehet, lelki okai vannak az érzéseidnek, még ,, emészted''hogy babát vársz. Meg ok, hogy csak egy hónapos vagy, de a szervezet ilyenkor dolgozik a legjobban, a második trimeszterre valószínűleg megnyugszol.
2014. dec. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!