Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A ferjem sms-ezett egy csajjal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferjem sms-ezett egy csajjal. Megvan kepen az sms tartalma. Arra lennek kivancsi hogy ha az uzenet ala a ferjemnel egy becenev van kiirva akkor az egy chat programrol is mehetett?

Figyelt kérdés
nem tudom a kepfeltotles .hu ra tolteni mert kiirja hogy hiba. de ugy nez ki az egesz hogy a kijelzo tetejen van a ferjem neve ,mellette a telefonszama. ez rendben is van. de az irott uzenetei alatt pedig egy beceneve van irva,mellette egy csillag. akkor ez valoszinuleg egy olyan program ahol sms-t is lehet kuldeni meg telefonalni? csak furcsa a becenev. ilyet nwm lattam meg. viszont a ferjem telefonjaban sma-kent vannak az uzenetek.

2016. jan. 19. 13:33
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:

A gáz akkor van anyukám,ha a pasid nem csak dugni akar a férjeddel,hanem mást is.

Na,akkor van vége a kapcsolatnak.

2016. jan. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:
"A gáz akkor van anyukám,ha a pasid nem csak dugni akar a férjeddel,hanem mást is" Őőőő, tessék?! :D
2016. jan. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
21%

Kérdező ez annyira megalázó magadra nézve nem gondolod?????


Kutakodsz, a csajt számon kéred....

Hány éves vagy? 18?


Egy okos feleséget nem az érzelmei vezérlik. Elhiszem,hogy sz.r érzés,de jobban jártál volna,ha csendben maradsz, figyelsz, és bizonyossogát szerzel arról,hogy akor most rossz fiú vagy jó fiú a férjed?

most így jobb,hogy hülyének néz a munkatárs??? csaj, és kételyek között örlődsz?


Egyébként meg úgy van, ahogy a 43/48 írja.

A férfiak nem a monogámiára lettek teremtve.Ideig óráig "bebörtönözheted" de előbb utóbb kitör......

2016. jan. 20. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:

Bocsánat,elírtam.

Nem a pasi kefél a férjével,bár olyannal is találkoztam már,hogy pasival csalta.(Mindegy is).


Arra gondoltam,hogy addig örüljön,ha a nőcivel csak hancúrozni akar,és ha minél butább a nő,mert akkor szexnél több úgy sem lesz.

Akitől félni kell,az az aki többet akar.


Na,igen,utolsó!Ez a "telefonban kutakodás" szerintem megalázó.Én biztos nem tennék ilyet.

Ezért is mondom,hogy miféle kapcsolat az,amiben a másik telefonjában turkálva kell megtudnom,hogy mi a szitu.


Ha du-gni akar mással,akkor mondja meg nekem.Ne egy telefonból kelljen már megtudni.

Ez bizalmatlanság.A másik háta mögötti játszmák.

A kapcsolat lényeg az őszinteség.Csak hát ugye az őszinteség nem mindig tetszik mindenkinek.

2016. jan. 20. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:

"A férfiak nem a monogámiára lettek teremtve.Ideig óráig "bebörtönözheted" de előbb utóbb kitör."


Hát igen,és az még rosszabb.

Az a sok felgyülemlett,ki nem élt vágy.


Na meg hát a kedvenc kajáját sem enné 30 évig az ember minden nap.

Ha neked a banán a kedvenc gyümölcsöd,akkor heti 3-4szer unalmas lesz a banán.

De ha néha befigyel egy alma,narancs vagy citrom,akkor a banán még édesebb lesz,mint addig:)

2016. jan. 20. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:
22%

55 vagyok.

hiábs pontoztok le,akkor is így van.

Nem hiszem,hogy van olyan férfi aki ne d.ott volna párkapcsolaton kívül.

Nem azért mert nem szereti a párját, hanem mert a férfiak máshogy működnek.

Egyszerűen nem tudom elhinni,hogy létezne monogám férfi.

Most majd jönni fognak az én férjem tuti nem,különben repülne írások,de az az igazság, hogy legfeljebb a feleség nem tud róla.

A vadászösztönt nem lehet kiölni.

Lehet hogy huszonévesen dúl a love, utána a családalapítás ereszt egy kis rózsaszín ködöt a házastársakra, de aztán a szürke hétköznapok unalmát meg kell törni valamivel.

Ettől még a pasi a NŐT szereti,élete párját, a d.gópartnert nem akarja elvenni,nem akar tőle gyereket, egyszerűen csak a hormonok dolgoznak.

El kell fogadni ezt a tényt,hogy a férfiak ilyenek,és megkíméljük magunkat illetve a környezetünket attól, hogy féltékeny házsártos házisárkányokká váljunk...

2016. jan. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim ***** válasza:

Teljesen egyetértek veled "55-ös".


Van egy keresztanyám,aki soha nem volt senkivel a férjén kívül,aki vagy 15 évvel idősebb nála.


A kapcsolatuk alapja a birtoklási mánia.

Nem mehetnek még egy strandra sem el,mert a pasi "megnézi a nőket".

Nem tudja elfogadni 40es nő létére,hogy a 20-as 30-as nők jobban megmozgatják a férfiak fantáziáját.


Pedig a férje szereti,nem erről van szó.


Szerintem csak erősíti a kapcsolatot,ha a nő eltudja ezt fogadni.Sokkal poénosabb egy olyan nő,jobb vele élni,mint egy házisárkánnyal.

Persze ez fordítva is igaz.A nő is vadászhat.

2016. jan. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!