Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A ferjem sms-ezett egy csajjal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferjem sms-ezett egy csajjal. Megvan kepen az sms tartalma. Arra lennek kivancsi hogy ha az uzenet ala a ferjemnel egy becenev van kiirva akkor az egy chat programrol is mehetett?

Figyelt kérdés
nem tudom a kepfeltotles .hu ra tolteni mert kiirja hogy hiba. de ugy nez ki az egesz hogy a kijelzo tetejen van a ferjem neve ,mellette a telefonszama. ez rendben is van. de az irott uzenetei alatt pedig egy beceneve van irva,mellette egy csillag. akkor ez valoszinuleg egy olyan program ahol sms-t is lehet kuldeni meg telefonalni? csak furcsa a becenev. ilyet nwm lattam meg. viszont a ferjem telefonjaban sma-kent vannak az uzenetek.

2016. jan. 19. 13:33
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
97%

"a ferjem a ricsike. levagtam a kep tetejet. ott rendesen ki van irva hogy Ricsi is a telefonszama. az uzenetek alatt meg mar Ricsike."


Ez oké. De az ismeretlen csaj, hogy lehet "én", hacsak nem az ő telefonjáról készült a kép?

2016. jan. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim válasza:
97%
Na,itt valami nem stimmel!Ha a férjed a Ricsike és ezt az ő telefonjáról szedted akkor semmi sem stimmelA chaten általában az én azt jelenti,hogy én küldtem,és nem azt,hogy a csaj az én nevet adta magának a chaten.És totál fordítva van a chat is!Itt vagy te kamuzol k@rva nagyot,vagy butuska módon próbálsz valakit behúzni a csőbe!
2016. jan. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim ***** válasza:
96%

De értsd már meg könyörgöm, hogy ez nem egy chat program!!!!! Ez vagy a viber vagy valami hasonló ingyen smsezős program vagy pedig egy régebbi operációs rendszerű telefon sima sms funkciója. Amúgy a sztoriban tényleg az a leglényegesebb hogy min keresztül váltották az üzenetet?

Menten eldobom a hajam..

2016. jan. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 A kérdező kommentje:
a csaj kuldte el kepen az smst hogy lassam hogy semmi olyan nincs benne.
2016. jan. 19. 15:03
 25/57 anonim ***** válasza:
93%
Azt mondd meg minek nyomozgatsz meg mesz at kgb-be ilyen szintig, hogy listat kell neked adjon rola kiket mikor hiv meg kikkel mikor smsezik? Ha nem szereted, valj el, ha szereted akkor meg ne b aszogasd. Ennyi.
2016. jan. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 A kérdező kommentje:
az elso oldalon irtam is.
2016. jan. 19. 15:05
 27/57 A kérdező kommentje:
haza jott berugva vilagat se tudta hajnalban. megneztem a telefonjat. aztan beszeltem a csajjal aki facebookon irt nekem utana es eljuldte az smseket is.
2016. jan. 19. 15:07
 28/57 anonim válasza:
82%
Hát b+,ha a csaj küldte át,akkor kérdezd meg tőle!Atayaisten,te ritka h@lye vagy!
2016. jan. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 A kérdező kommentje:
azert nyomozgatok mert rogton beszeltwm a csajjal ahogy meglattam az uzeneteket. mikor a ferjem felebredt teljesen mas sztorit adott elo.
2016. jan. 19. 15:09
 30/57 anonim válasza:
83%
Akkor ne itt szerencsétlenkedj,hanem szedd elő a férjed meg a csajt!Miért nem lehet egy ilyen dolgot tisztán,egyenesen megbeszélni?Meg is érdemlitek egymást!
2016. jan. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!