Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A ferjem sms-ezett egy csajjal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferjem sms-ezett egy csajjal. Megvan kepen az sms tartalma. Arra lennek kivancsi hogy ha az uzenet ala a ferjemnel egy becenev van kiirva akkor az egy chat programrol is mehetett?

Figyelt kérdés
nem tudom a kepfeltotles .hu ra tolteni mert kiirja hogy hiba. de ugy nez ki az egesz hogy a kijelzo tetejen van a ferjem neve ,mellette a telefonszama. ez rendben is van. de az irott uzenetei alatt pedig egy beceneve van irva,mellette egy csillag. akkor ez valoszinuleg egy olyan program ahol sms-t is lehet kuldeni meg telefonalni? csak furcsa a becenev. ilyet nwm lattam meg. viszont a ferjem telefonjaban sma-kent vannak az uzenetek.

2016. jan. 19. 13:33
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
3%

"Hogyne.

Jó kifogás sosem rossz.


Írd mindjárt azt, hogy ez a férfiaknál egy veleszületett betegség, így még asszisztálni is kell hozzá.


Ha egy nő mondja ezt akkor az meg már qva?

"


Én nem ítélem el a nőt sem,de a nőknél kevesebb ez az arány.

A nőknél periodikusan változik,a férfiak pedig napi többször kanosak.


Nem betegség,hanem természetes ösztön.

Én sosem értettem,hogy az emberiség miért nem lép már túl ezen a "csak a párommal szexelek egy életen át" elven.


Oké nem jó érzés,de attól,hogy nem teszik meg,még vágynak rá,ez az igazság.

Egy kapcsolat amúgy sem a szexről szól,hanem a közös célokról.

2016. jan. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:
Ez egy sima csevego alkalmazas az okostelefonon. Azert ricsike mert a csaj telefonjaban igy van beirva. De a ferjed telefonjaban ugyanezt latod, nem?
2016. jan. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:
47%
Most őszintén, ki ne csalna meg egy ekkora idiótát, mint a kérdező???
2016. jan. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim ***** válasza:
Én fél perc alatt megszerkesztek egy hasonló beszélgetést :D
2016. jan. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:
95%
Azt írtad megnézted a férjed telefonját. Ott mit láttál? Elég lényeges részlet lenne az :)
2016. jan. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:
7%

Attól,hogy lepontoztok még így van.

A kapcsolatban élő férfiak 70%-a hűtlen lesz idővel.


Ezzel nem azt mondom,hogy mindent lehet,de bizonyos feltételekkel még jót is tehet a kapcsolatnak.


Most gondolj bele,30 évesen összekötöd az életed egy személlyel,és onnan csak vele szex.

Amikor 60 leszel,és már nem működnek a dolgok pedig sajnálni fogod,hogy 30 évet monogám éltél.

Persze 30 évesen még nem gondol bele az ember.


Amúgy a legtöbb pasi pont az ilyen féltékenykedő nők miatt nem akar kapcsolatot.

2016. jan. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:
max 30 az a hetven.
2016. jan. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
30%
Ilyen jót rég röhögtem XD
2016. jan. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:

"max 30 az a hetven."


30 inkább aki bevallja.


Tudnád te hány nős pasiban botlom itt-ott.

2016. jan. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:
38%

Egyébként pedig a szexuális vágyak elfojtása betegségekhez vezethet.


A párkapcsolat lényege,hogy szeretjük és megértjük a másikat.Közös céljaink vannak.


Aki képes csak azért megszakítani egy kapcsolatot,mert a másik fél "hűtlen" lett(utálom ezt a szót),az elég gáz.

Idővel sokan félrelépnek.


Ha amúgy mindenben passzoltok,kijöttök egymással,akkor kár ilyen miatt véget vetni a kapcsolatnak.


18 évesen én is így gondolkodtam,aztán rájöttem,hogy baromság az egész.Az érzelmeket és a szexet szét lehet választani.


Már 27 évesen nem zavarna,ha megtörténne.Csak szex,és ennyi.A lényeg,hogy ne a hátam mögött csinálja valaki,hanem legyen őszinte.És védekezzen minden értelemben.

Így kevesebb csalódás ér az életben.

2016. jan. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!