Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A ferjem sms-ezett egy csajjal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferjem sms-ezett egy csajjal. Megvan kepen az sms tartalma. Arra lennek kivancsi hogy ha az uzenet ala a ferjemnel egy becenev van kiirva akkor az egy chat programrol is mehetett?

Figyelt kérdés
nem tudom a kepfeltotles .hu ra tolteni mert kiirja hogy hiba. de ugy nez ki az egesz hogy a kijelzo tetejen van a ferjem neve ,mellette a telefonszama. ez rendben is van. de az irott uzenetei alatt pedig egy beceneve van irva,mellette egy csillag. akkor ez valoszinuleg egy olyan program ahol sms-t is lehet kuldeni meg telefonalni? csak furcsa a becenev. ilyet nwm lattam meg. viszont a ferjem telefonjaban sma-kent vannak az uzenetek.

2016. jan. 19. 13:33
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
94%

Feltettem neki a képet, itt a link:


[link]

2016. jan. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 A kérdező kommentje:
koszi :) valaji tudja hogy ez valami program e?
2016. jan. 19. 14:30
 13/57 anonim ***** válasza:
88%
De az miért érdekes, hogy milyen programról küldte? az a lényeg, hogy mi az sms, vagy a beszélgetés tartalma. Nem? Csak abból tudjuk, hogy kavar-e valakivel a férjed, vagy sem.
2016. jan. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 A kérdező kommentje:
eleg gaz lenne ha fent lenne egy chatelos oldalon. mert en most ennyit lattam ebbol...meg plussz amiket nem kuldtem el nektek de hasonlok. de ha egy ilyenen fent van beszrlhetett vele tobbszor mar .
2016. jan. 19. 14:39
 15/57 anonim ***** válasza:
97%
Igen valami csevegő app. A férjed nevét a nő állítja be. Az ő oldalán ezzel a névvel jelentkezik. De amúgy mindegy is mi ez, ha nem tudjátok megbeszélni. Nem biztos, hogy megcsalás, de ha az is annak 1000 oka lehet. Ne itt keress választ. Itt látatlanban a válaszolók fele azonnal kidobná, a másik fele meg élből lenyelné. Beszéljétek meg. Ha ez nem eredményes akkor meg ti döntsetek, ne mi.
2016. jan. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:
84%

Ez szerintem viber windows phone-on. Ez nem chatelős oldal, hanem olyan, mint az sms, csak ingyenes. És az a név jelenik meg rajta, amit a nő beállít.

De most ebben a pár üzenetváltásban tulajdonképpen mi a rossz? Mi derül ki ebből? :D Ha valaki megkérdezi egy másik neműtől hogy hol van, otthon van-e meg alszik-e akkor az azt jelenti, hogy viszonyuk van??

2016. jan. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 anonim válasza:
64%
Most akkor a férjed csaja Ricsike? :)
2016. jan. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 anonim ***** válasza:
97%
Ennyiből én nem gondolnék megcsalásra, lehet, hogy ismerőssel beszélt, de én pl. néha ismeretlenekkel is szoktam, attól még nem fekszem le velük.
2016. jan. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 A kérdező kommentje:
a ferjem a ricsike. levagtam a kep tetejet. ott rendesen ki van irva hogy Ricsi is a telefonszama. az uzenetek alatt meg mar Ricsike. ezert nem tudom hogy mirol ment az uzenet valtas. ha a csaj fent van balami csevego oldalon akkor valpszinu hpgy a ferjem is? persze az uzenetbol semmi nem derul ki. csak van egy olyan resze ahol a csaj irja neki hogy jozanodjon ki es hogy majd megbeszelik ezt az egeszet. munkatarsak. buliba voltak. igy mar gyanusabb a dolog ugye?
2016. jan. 19. 14:46
 20/57 anonim ***** válasza:
96%
Igen, abban tényleg igaza van a 20as válaszolónak, hogy manapság már könnyen lehet kamu smsezéseket, emailezéseket vagy facebook beszélgetéseket szerkesztgetni.
2016. jan. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!