Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van, hogy egy férj az...

Miért van, hogy egy férj az ex-barátnőjével sikamlós (szex) témákról chat-el?

Figyelt kérdés
Fizikai megcsalás biztosan nincs, a nő épp a férjétől terhes, az első babával. A pasi pedig szex terén sokmindent kap otthon.
2012. máj. 30. 13:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Valamit pedig biztosan nem kap meg, vagy csak simán egy hülye tapló bunkó. Ki is dobnám egy ilyenért az fix.
2012. máj. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem egy ilyen volt, hanem sok. Többször lebuktak, és ugyanúgy folytatják. A csaj tényleg boldog kismama, ezért őt sem értem. A férjem ötletekből és spontaneitásból még többet is kap itthon, mint az átlag.
2012. máj. 30. 13:30
 3/10 anonim ***** válasza:

Mondjuk arról a nőről is megvan a véleményem, aki a férjétől vár babát, és más férjével chatel ilyen témában...


Nálunk az ex-barátnő egyben kolléga is, és viszonylag rendszeres kapcsolatban vagyunk vele (merthogy én is ismerem mostmár). Szóval valamilyen szinten része a napjainknak, de a párom és a nő is tudják, mi a határ...

2012. máj. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ismerem az ex barátnőt is, már arra is gondoltam, beszélek vele, hogy szedje ki a férjemből, mi hiányzik itthon neki.
2012. máj. 30. 13:32
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg vess ennek véget,mert ez nem normális egyik fél részéről se.Nem kell ezt eltűrnöd.
2012. máj. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát, attól, hogy boldog kismama, még gusztustalan.


A Te pasidnak se lesz már gerincműtétje...

2012. máj. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Boldog kismama? Te jó ég, egyik sem normális, de te vagy a leghülyébb, ha ezt hagyod és eltűröd!!! Én azonnal otthagynám a férjem, ha egy kismamával chatelne szexről!! Én nem bírnám elviselni, ha az exével még beszélne!
2012. máj. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A kismama férje vajon tudja ezt? Jézusom, milyen emberek vannak elképesztő!!
2012. máj. 31. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szexről beszélgetnek chaten, vagy chatszexelnek? Nagyon nem mindegy...
2012. jún. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Arról beszéltek, melyik mit csinálna a másikkal, ha találkoznának. Nagyon vulgárisan.
2012. jún. 21. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!