Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A fb-on és az ismerősök előzz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fb-on és az ismerősök előzz nagyon hollywood-inak tűnő párkapcsolatok tényleg olyan szuperek szerintetek?

Figyelt kérdés
2015. dec. 21. 15:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
hogy csináltok közös fotót fszbukkra, ha te már hazaértél, de a párod még nem?
2015. dec. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nyilván akkor ha együtt vagyunk/megyünk valahová. De nem én szoktam naponta nyáladzani ott. Bár ha más teszi az se zavar különösebben. Az egyedülállóság miatti rinyálás már kicsit jobban, de azt is gyorsan tovább görgetem.
2015. dec. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Az én tapasztalatom is az, hogy akiknek jól működik a kapcsolatuk, azok "így szeretlek-úgy szeretlek" posztokat egyáltalán nem tesznek ki, max évi néhány fotót, hogy itt jártunk, ezt csináltuk.
2015. dec. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
Én ismerek egy olyan családot, akik kb 3 havonta profi képsorozatot csináltatnak magukról és a 2 kicsi gyerekükről. Egy nagyon szép és boldog családnak látszódnak a képeken. Viszont ha élőben látom őket, szinte alig mosolyognak, általában csak komoran beszélgetnek egymással, ráadásul a férfinek van valakije a nő mellett..
2015. dec. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Én úgy általánosságban azt gondolom, hogy akit ezek a dolgok zavarnak, az irigy, még akkor is ha nem teljesen biztos az adott posztoló valódi boldogságában. Mert ugye az esély megvan rá. Lehet hogy minden oké, egyszerűen csak büszke a párjára az illető, és szereti ezt megosztani.


Ha az ismerősök közt van aki szerintetek túl aktív, egyszerűen görgessetek tovább és kész. Nem tudom miért kell elméleteket gyártani arról, hogy vajon miért "reklámoz" . Tiszta rosszindulat. És ugye nem is kötelező a facebook tagság, szóval lehet törölni magát annak akinek nem tetszik a dolog.

2015. dec. 26. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
semmiképpen sem vagyok irigy és nem mondtam, h nem tetszik vagy hogy zavar. de kiváncsivá teszi egy idő után az embert, hogy tényleg léteznek-e ilyenek
2015. dec. 26. 03:12
 17/18 anonim ***** válasza:
Biztos léteznek. Kizàrtnak tartom, hogy minden olyan ember aki merészel a pàrjàval képeket élményeket megosztani, annak csakis szar a kapcsolata, és csak annak jó aki kussol róla. A közösségi oldalak erre valók. Az élmények megosztàsàra. Akinek nem oké, az ne hasznàlja. Ezt azokra mondom akik szeretnek elméleteket gyàrtani, vagy szimplàn irigyek màsok boldogsàgàra.
2015. dec. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
nyilván én sem ugy nézem ezeket, hogy na, X meg Y is viztos kamuzik, ilyen nincs. és semmiféle rosszindulat nincs benne, nem is zavar, annyira gyakran nem is nézek fel fb-ra, hogy bármelyik ismerős zavarjon. csak ha már baromi sokszor eléd gurul egy ilyen és tényleg olyan szépnek meg csodálatosnak néz ki, mint egy hollywood-i film, olyankor egy ideig az ember annyit gondol, hogy aha, tök jó nekik, aztán később meg hogy biztos ennyire jó-ez. tényleg tud egy élet hollywood-i mesefilm lenni vagy sem. ezek fotosoppolt érzelmek vagy sem. ezek tündérmesék vagy sem. amikor már tényleg rengeteg ilyet látsz egyik vagy másik pártól huzamosabb ideje, vagyis én általában inkább a pár nő tagjától, akkor ez is eszedbe jut. illetve amikor nekem olyan szakaszok vannak vagy voltak a szerelmi életemben vagy az életem más területein, hogy madarat lehetett volna fogatni velem (leginkább tiniként), nem éreztem soha, hogy ez annyira a külvilágra tartozna, hisz magánélet. akkor persze még nem volt facebook se. de az eddigi válaszok alapján nem csak engem kezdett ez foglalkoztatni. meg hát ugye sokan mondják,szakemberek is, hogy maga a facebook is sokaknál egy kirakat, máz,menőzés, feltünési vágy ugymond a saját rajongói oldalad, ha ugy kezeled, hogy kirakatba raksz minden happy pillanatot az életedből, ez lehet kapcsolat, utazás, akármi.
2015. dec. 26. 16:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!