Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A fb-on és az ismerősök előzz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fb-on és az ismerősök előzz nagyon hollywood-inak tűnő párkapcsolatok tényleg olyan szuperek szerintetek?

Figyelt kérdés
2015. dec. 21. 15:52
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
előtt - bocs
2015. dec. 21. 15:53
 2/18 anonim ***** válasza:
72%
Van amelyik igen, van amelyik nem. Attól még mert valaki sokat posztol a kapcsolatáról, hogy milyen jó, lehet tényleg olyan jó, csak az illető szereti ezt kimutatni másoknak is.
2015. dec. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Sok van ami csak ilyen kirakat kapcsolat és minél többet posztolnak annál gyanúsabb ez tapasztalat is.Van néhány közeli ismerős akik nem tudták eltitkolni mindenki előtt,hogy mik mennek a háttérbe,valójában milyen sz.r a kapcsolatuk.Persze facen meg olyan nagy volt a szerelem.
2015. dec. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
mi lenne ezekkel az emberekkel, ha nem lenne internet meg facebook..? 15 éve nem volt ilyen. valahol azért hivnák MAGÁNéletnek, mert nem a külvilágra tartozik. de egyesek mindent, de mindent kiraknak a kapcsolatukról.
2015. dec. 21. 16:40
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy! :D Pár hónap múlva már úgyse lesznek együtt, meg nem tudnám számolni, hogy hány ilyen képmutató kapcsolatot láttam az elmúlt években.
2015. dec. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%

A saját fb falamból kiindulva, akinek igazán jól működik a házassága, az egy szót nem szól róla. Ha mondjuk a profilképén nem esküvős képe van, akkor sok esetben azt sem tudod, hogy férjnél van/nős, mert semmi poszt nem utal arra. Sőt, nem is nagyon szokott posztolni fb-ra, néhány zenét esetleg megoszt másokkal is, és ennyi. Akikről meg biztosan tudom, hogy párterápia, szenvedés, veszekedés, küzdelem az életük, és csak számomra ismeretlen okokból vannak együtt, amik még őket sem igazán győzik meg, azoknak a fb fala meg tele van mosolygós, boldognak látszó, szinte irigylésre méltó képekkel, idézetekkel, bölcsességekkel, akármivel.


Akinek minden rendben van az életében, az tapasztalataim szerint nem keresi külső forrásból a megerősítést, nem akarja erőnek erejével elhitetni a világgal, hogy nála minden mennyire tökéletes. Inkább például a párjával foglalkozik.

2015. dec. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
En nem erzem szukseget allandoan megosztani magamrol mindent.Boldog vagyok es semmi ertelme,akinek fontos a boldogsagom az figyelemmel kiseri,akinek nem fontos avval nem is akarom megosztani.Toroltem is magam!
2015. dec. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Szerintem aki közepesen aktív azzal semmi probléma nincsen. A sok ismerősöm boldog kapcsolatban, házasságban él, és évente többször tesznek ki közös képeket, itt voltunk, ott voltunk, ezt néztük stb.. Ezzel szerintem semmi baj nincs, és nem is gyanús.

A férjemmel mi is kiteszünk évente 2-3 képet, hogy hol voltunk, vagy milyen filmeket néztünk meg együtt. Zenéket is posztolunk, bár azt egyénileg. De többnyire a zárt csoportjainkban vagyunk aktívak, nyilván az adott témába vágóan.

De ismerek olyat is aki minden áldott nap többet is kitesz a férjével. Az picit talán már sok, de ez is az ő dolga...nem az enyém.


Az én kedvenceim azok, amikor 1-2 ismerős havonta új pasival van "kapcsolatban", így szerelmem úgy imádlak, aztán pár hét után másikkal teszi ki ugyanazt.

Illetve több olyan ismerősöm van aki a szingli léte miatt nyavalyog, és a pasikat szidja, milyen szemetek, de olyan szinten, hogy elgondolkodtam nem érzi e mennyire megalázó ez? Már csak azért is, mert én legalábbis sose akarnám hogy sajnáljanak az emberek.

2015. dec. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
48%
jo kapcsolatban egymással foglalkoznak, nem a facebookkal.
2015. dec. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

9


Ez fizikai képtelenség. Hogy foglalkozol a pároddal ha pl te már hazaértél a munkából, ő meg még nem? -.-

2015. dec. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!