Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Sok házas miért nem vallja be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok házas miért nem vallja be netes forumokon se, sokszor magának se, hogy elromlott a házassága?

Figyelt kérdés
2015. dec. 20. 07:38
 1/5 anonim ***** válasza:
57%

Ha benne élsz egy rossz házasságban, hozzászoksz, és magunknak a legnehezebb bevallani. Ezen kívül, mindenkiben él a remény, hogy helyre lehet hozni, és húzzuk, halasztjuk, mindenféle kitalált indokkal.


Egy kívülálló mindig jobban tudja, hogy mit kéne tenni, mint az, aki benne van a helyzetben.

2015. dec. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
En bevalottam magamnak.Megcsalt a ferjem,nem ment tovabb.Mindig ez jart a fejemben.Beadtam a valokeresetet,azota ferjhez mentem ujbol es van ket szep gyerekem.
2015. dec. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Első válaszoló miért nulla százalékos?

Minden szava igaz, csaka legkarakánabb emberek képesek még meglévő érzelmek ellenére is szakítani, ha többszöri próbálkozás után sem sikerül rendbe hozni a kapcsolatot. 80% benne marad szar kapcsolatokban addig, amíg biztosra képbe nem kerül a következő kapcsolat. Aztán délelőtt szakítanak, és délután már az újjal vannak, ha van egy pici gerinc akkor megcsalni legalább nem csalták meg a "régit".

2015. dec. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vakok, es felnek a felelossegvallalastol, a boldogsag megelesetol, es szembenezni a demonaikkal.csernus eleg sokat ir pont errol a temarol
2015. dec. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
én senkit nem pontoztam le :)
2015. dec. 26. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!