Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek az emberek hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az emberek hány %-a szinezi ki a párkapcsolatát a gyakorin, a facebook-on és egyéb netes fórumokon? És jellemzőbb-e ez a nőkre?

Figyelt kérdés
2015. dec. 10. 10:13
 1/6 anonim ***** válasza:
65%

Nem tudom az arányokat pontosan, de tény, hogy akik eszeveszetten reklámozzák a kis kapcsolatukat, az nem fog tovább tartani fél évnél sem. Rengeteg ilyet láttam már FB-on.


Most például figyelek egy rendkívül szép csajt, aki hónapokon keresztül férfiakat mocskoló posztokat rakott ki, alig 1-2 hete összejött egy sráccal, és naponta többször kirak közös képeket, beteges. Egymillióm lenne rá, hogy fél év múlva már nem is lesznek együtt, a csaj meg folytatja a férfiak ócsárolását.


A GYK-s nőkről nem tudok mit nyilatkozni, mindenki azt mond, amit akar, bár nekem azért az is különös itt ezen az oldalon, hogy a csajok 99%-a boldog párkapcsolatban él, miközben egész nap itt rohadnak.

2015. dec. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hajajaj.

Volt már dolgom nem egy férjes nővel, ők aztán nagyon tudják adni a szépet Facebookon, ezer családi fotó meg nagy szlogenek.

A másik ilyen kategória meg megint a 25+ kiélt ribizlik.

Szintén nyomják hogy ők milyen komoly nők, aztán meg mikor kiderül a turpisság, akkor még próbálják az áldozat szerepét felvenni.

Tehát simán félrelép, lebukik, majd előadja Facebookon hogy a mai férfiak így meg úgy és aki nem ismeri a teljes sztorit az kajak benyeli, hogy szegényt megint átverték és azért egyedülálló megint a státusza.

Aztán vannak a pénzzel vagánykodók, de hát azok megint olyanok, hogy mindenki tudja hogy forintjuk nincs, vagy ami van az is hitelből.

Volt egy helyi, hitelekkel foglalkozó barátnőm, állandóan sorolta, hogy igen, látom ez erre költötte, ez erre nyomta el a hitelét....

Szánalmas, jah és egyébként tényleg nőkre jellemző.

2015. dec. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez kedvenc témám nekem is:)

Szerintem jó ha az emberek 10% nem színezi ki a dolgokat facen. De már ha alapból azt nézed, senki nem fogja a rossz dolgokat megosztani a kapcsolatáról, nyilván csak a jót.

Nekem is több ismerősöm van aki félrejárt, aztán a facen meg nyomatja a közös képeket meg a hülye idézeteit meg szövegeit. Vicc az egész, legszivesebben odaírnám neki hogy, ha szerelem akkor a szeretődről is tegyél már ki képeket.

Felfordul a gyomrom néha, az ilyenek miatt fontolgatom hogy törlöm magam facebookról, mostanába elkezdtem tiltani az ilyen posztokat, de mindig felbukkan egy új, más embertől...


És igen a többség az nő, aki szeret színezgetni. Amúgy is a nők azok akik mindig rivalizálnak egymással, a férfiak nem ilyenek.

2015. dec. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az összes barátnőm ezt csinálja. Privátban elmeséli mennyire összevesztek, tányérok törtek, stb, utána kirak egy közös képet szivecskékkel, 'életem szerelmével' címszóval. :)

Olyan párt is ismertem, akikre a szomszédok ráhívták a rendőröket 2-3 alkalommal, olyan üvöltözés meg verekedés volt, de FB-n non - stop ment a nyáladzás és hogy mennyire szerelmesek....


Szerintem aki nagyon bizonygatja milyen tökéletes élete van, annál tuti van valami gond a háttérben.

2015. dec. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A Facebook-on főleg, ahol csupán dicsekvésként jelölik be az emberek a "párkapcsolat" opciót, s nem éppen azért, mert hűha mennyire sok az udvarló. Nőként mondom, hogy főleg a nőkre jellemző ez, de ismerek olyan srácot is, akinek min. 100 nővel van közös fotója fenn, s mindegyiknek a címe: "Andikámmal, Katikámmal, stb."

A legnagyobb túlzások leginkább a babafotókkal vannak, a gyerek szinte összes mozdulatáról szólnak fotók, ez is dicsekvési probléma, illetve exek előtti vagánykodás, lássák a boldogságot, ha csak látszólag, akkor is.

2015. dec. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az 5 ös ről jut még eszembe a babafotós téma. Az is halálom hogy már annyira divat lett fotóshoz eljárkálni és hiper szuper MŰ képeket készíteni. Sokkal jobbak szerintem a hirtelen elkapott pillanatok, akár vicces akár meghitt, mint ezek a mű beállított képek. Mindenki többnek akar látszani mint aki, ettől én hányok...

Ja és igen az exek felé irányuló, nézd milyen boldog vagyok az új párommal fotók is odabasznak, meg mikor megy alatta a nyáladzás na az meg rátesz még egy lapáttal :)

2015. dec. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!