Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Huszonéves nők, ti mennyit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves nők, ti mennyit gondoltok a házasságra?

Figyelt kérdés

Azok akik párkapcsolatban vannak, és azok is, akik egyedülállók lelki értelemben is (= nem vágyódnak ex, elérhetetlen pasas után), fizikai értelemben is (=nem jár össze dugni senkivel sem) érdekelnének.


Kort is tüntess fel kérlek.


2015. nov. 6. 22:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
39%

Semennyit. Túl sok vele a macera, meg ha válásra kerülne a sor, azzal is csak a gond lenne. Megbeszéltük a párommal, hogy ha egyszer összeházasodnánk, az csak az esetleges jogi előnyök miatt történne. Már ha van ilyen, nem tudom. Sose néztem még utána.

21/L

2015. nov. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

2.5 éve vagyok a barátommal, együtt is lakunk. Ha felmerül a téma akkor próbálom gyorsan rövidrezárni, illetve neki is elmondtam,hogy nem szeretnék házasságot. Én nem tudom elképzelni,hogy férjhez menjek. :/ Mindenki azt mondja,hogy majd az igazival... biztos örömmel akarok majd házasodni. Rájuk hagyom, tudom magamról,hogy nem vágyom erre.


25N

2015. nov. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Mivel most szervezzük sokat. :) Amikor még nem volt téma a házasság, akkor havi szinten eszembe jutott, hogy milyen lesz majd, vágytam rá, de csak azzal aki társ ehhez, bárkivel nem.
2015. nov. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

én 25 éves vagyok. Már nem gondolok, mert házas vagyok :)

Idén volt az esküvőnk, nyáron, másfél évet terveztük, akkoriban gondoltam rá. Számomra fontos a házasság.

2015. nov. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Két éve vagyunk együtt a párommal, együtt is élünk. Vele szeretnék megöregedni, bár erre se gondolok túl gyakran, egyszerűen csak szeretjük egymást és jól működik a kapcsolatunk, és be tudjuk egymást illeszteni a jövőbeli terveinkbe. Nekem csak ez számít. A házasság nem érdekel túlzottan, ha megkér, megkér, ha nem, nem, nekem egyelőre nem fontos. Később majd biztos az lesz jogi szempontból, az öröklés meg egyéb dolgok miatt, vagy ha gyereket szeretnénk (házasságon kívül nem vállalnék gyereket), de eddigi életemben végig úgy éreztem, hogy nem akarok gyereket. Persze ez változhat, talán 35-40 évesen majd előjön nálam a fészekrakó ösztön, ezt nem tudhatom előre, de most így érzek. Ha most megkérne, nem mondanék igent.

25

2015. nov. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

1 éve vagyok a párommal, nagyon sokáig vele képzeltem el a jövőm, már nem.

Nagyon vágyom egy stabil, erős kapcsolatra, és sokszor álmodozom a házasságról, család alapításról, főleg így a karácsonyhoz közeledve.


22/L

2015. nov. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
18voltam amikor megismerkedtem párommal 21amikor osszehazasodtunk (o 24 eves volt) és 22voltam amikor Megszületett a kislányunk, 7eve totálisan ugyan úgy szerelmesek vagyunk !(nem ő volt az első kapcsolatom) nem voltam egy szent életű előtte de a megismerkedésünk utan minden megváltozott, soha nem akartam esküvőt és mégis én voltam az első a társaságomból aki férjhez ment...pedig Sosem voltam a túl hosszúparkapcsolatok híve...szóval az életnek van humorérzéke 😉 sose tudhatod ki változtatja meg az életed egy pillanat alatt...
2015. nov. 16. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

31L - házasságban, nem ajánlom senkinek :( semmit se jelent... ugyanúgy faképnél hagy egy pillanat alatt, ha éppen olyanja van, bejön valaki a képbe nála. Vagy rólam gondol ilyesmit... az érzelmek változnak. Ha házasodsz is, az anyagiak legyenek lerendezve. Ha az érzelmei megváltoznak, úgy fordul el tőled, mintha sose ismert volna...

Remelem segített a válaszom.

2015. nov. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!