Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért vágyom ennyire a házassá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vágyom ennyire a házasságra? Hiszen semmi nem változna utána.

Figyelt kérdés

A párommal együtt élünk, imádjuk egymást, minden szipiszupi, bízom is benne, olyannyira, hogy egyáltalán nem érzem szükségét a házasságnak, mint "kötelező" köteléknek.


Azt is tudom, hogy ha összeházasodnánk, az életünk pontosan ugyanúgy folyna, mint eddig. Az összeköltözés már több, mint egy éve megvolt, a közös virág, közös macska már szintén megvan, bizalom, hűség, a világ, rokonok, barátok előtti elismerése a másiknak szintén kipipálva...


Akkor mégis, mi a frászért nézegetek vágyakozva esküvői ruhákat, meg várom izgatottan, hogy végre eljegyezzen? Max elviekben változik valami, már nem azt mondanám, hogy a "barátom", hanem a "férjem", ami persze, klasszisokkal jobban hangzik, de a lényegen nem változtat. És mégis, jelen pillanatban az a legnagyobb vágyam, hogy ez a kis nüansznyi változás megtörténjen. És már tűkön ülve várom az idejét.


Nálam felnőttebb emberek tanácsára, véleményére vagyok kíváncsi, nálatok is volt ilyen? Vagy ez miért van? Őszintén nem értem magam, de hátha valakinek lesz egy-két bölcs meglátása :)


22 éves vagyok amúgy, a barátom 29.


2015. szept. 28. 16:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mégiscsak egy szép dolog... ezért érzed te is ezt.
2015. szept. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
53%
Mert minden nő erre vágyik hogy 1 napra hercegnő lehessen :) és a házasság már arról szól ,hogy felelősséget vállaltok egymásért jóban rosszban :)
2015. szept. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Gyönyörű és életre szóló emlék amikor hozzámész életed szerelméhez:). Megértem, hogy vágysz rá. Nekünk egyértelmű volt, hogy nem állunk meg együtt élésnél, hanem összeházasodunk. Sose volt kérdés. Ez az összetartozás legmagasabb szintje, egymás családtagjaivá váltok hivatalosan is. Gondolj bele, 30-40-50 évesen is úgy fogod bemutatni, mint a pasidat? A férjem, feleségem sokkal bensőségesebb.:) Persze ilyen elköteleződés nem mindenkinek való. Nagyon erős érzelmi alap kell hozzá. És persze az, hogy tényleg az igazi legyen, nem csak egy pasi a sok közül akivel megállapodsz, amikor korosodni kezdesz:) Sok boldogságot! Remélem teljesül minden vágyad.:)
2015. szept. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!