Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan vegyem rá a férjemet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a férjemet, hogy segítsen az otthoni munkákban és a gyerekek körül?

Figyelt kérdés

3 csemeténk van (6, 3 és 1,5 évesek). A férjem szépen lassan kivonta magát minden otthoni munkából én meg voltam olyan idióta, hogy csak későn kapcsoltam, hogy mennyire elkényelmesedett.

Egyedül nem megy, képtelen vagyok megoldani, ő meg fáradtságra hivatkozva minden nap előadja a hattyú halálát. Hogyan változtassak ezen?


2015. okt. 27. 18:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Az milyen betegség, amikor valaki csak a feladatok elvégzésehez túl fáradt, meg depis? Amikor netezni, vacsorázni, vagy dugni szeretne, akkor egyből nem fáradt.
2015. okt. 30. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Hogy te is dolgozol ?

Az egeszen mas

Akkor rugd fenekbe lusta pasit

Ulj le ird le mit kell egy NAP csinaln es oszd el.

Ne hagyd magad.

Sajnos sok ilyen diszkan van

2015. okt. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
Erről beszéltem. Jobb ha nem jössz ide többet, mert akkor 100%, hogy megkeseredsz, és befordulsz. Ennyi negatív nőt, máshol keresve sem találsz. Te ne akarj egy lenni köztük.
2015. okt. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Forduljon orvoshoz, és ha beteg, gyógyíttassa magát.

Viszont ha egészséges, ne szolgáld ki. Van 3 gyereked, az apjuk már felnőtt.

Mondd el neki egyértelműen, mit vársz tőle, de ne veszekedj! Azt is mondd el, milyen tevékenységekhez leszel túl fáradt, ha ő nem veszi ki a részét a feladatokból. Ne mosd ki a ruháit. Ne vásárolj, és ne is főzz neki, ne mosogasd el, csak a saját és a gyerekeid edényeit.

A többi feladat sajnos olyan, amit magad és a gyerekek miatt mindenképpen meg kell csinálnod. De ez akkor is így lesz, ha az úriember lelép, jobb ha már most hozzászoksz a dologhoz. Esetleg ha van lehetőség néhány hétre költözz el a gyerekekkel a szüleidhez, hogy kicsit kipihenhesd magad, mert ők talán tudnak neked segíteni mindabban, amihez a férjed túl fáradt.

2015. nov. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!