Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem vagyok szerelmes típus,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok szerelmes típus, de szeretnék házasságot a közös lakás, autó, és gyerekek miatt -- mire figyeljek, hogyan válasszak? Lehetséges ez így egyáltalán?

Figyelt kérdés
Férfi vagyok, volt már nagyon sok barátnőm (20 felett), egyéjszakás kaland szintén ennyi, de egyik nőbe se voltam szerelmes. A házasságra én úgy tekintek mint egy szerződés: biztosíték hogy a nő nem lép le, a gyerekek biztonságos környezetben nőnek fel.
2015. okt. 23. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően megkérdőjelzendő szerintem, hogy ennyi barátnőd volt. Minek ennyi? Nem tudtál találni, és megtartani egy értelmeset, vagy csak a vadászösztön hajtott? Nem beszélve az egyéjszakásokról. :/ Alapvetően rosszul gondolkodsz szerintem, és ennek indikátora lehet ez a sok nő az életedben. A házasság egy szövetség, egy döntés, állapot, nem egy anyagi biztosíték. Szerintem. :)
2015. okt. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Egyrészt házasságot ne azért akarj, mert közös lakás/autó/gyerek biztosított. Másrészt a házasság az ég világon semmire, de semmire sem garancia. Ha így lenne, soha egyetlen egy házas ember sem válna, nem csalna és stb.
2015. okt. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy papír nem tesz biztosabbá semmit.Továbbá az,hogy eddig nem voltál igazán szerelmes,nem jelenti azt,hogy ne jöhetne egy nő,aki mindent felülíró érzéseket kelthetne benned.
2015. okt. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

turelem majd egyszer jon egy no aki tobbet lat benned mit amit te latsz

Nem fekszik majd hanyatt neked hanem varnod kell ra epekedned utana sirnod vonyitanod es orulten rajongani fogsz erte mert nehezen kaphato elerhetetlen szamodra es akkor ott bekoszont a mindent elsopro szerelem es semmi mas vagyad nem lesz mint elvenni felesegul.

Ha gyorsan szexelsz nincs vagy nincs varakozas akkor tenyleg semmi kulonos egy kapcsolat.

Otlet : egyszer probalj meg egy lany megismeni lelkeben is jarj vele heteket honapokat varj ra meglatod mekkora exasit lesz a szex.

2015. okt. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Juliusz48 ***** válasza:
A házasság nem biztositék az öröklétre. A biztosítéknak benned és a párodban kell, hogy meglegyen. Elsősorban a társ iránti szeretet, alkalmazkodóképesség, és erős elhatározás, a kapcsolat fenntartásába.
2016. febr. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!