Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

A volt férjem vissza szeretne jönni hozzám.

7 éve váltunk el, szerelmes lett, megnősült, de zátonyra futott a házasságuk és idén elváltak.

Annak idején jól működött a házasságunk (ha szabad ilyet mondani), és a váláskor sem szidtuk egymást.

Én még mindig szeretem, de félek, hiba lenne visszaengednem, hisz egyszer elhagyott engem.



#házasság #férj #visszaengedni
2015. szept. 12. 16:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
8%

Tróger módon kell a nőkkel bánni és akkor úgy érzik küzdeniük kell és próbálkozni.

Én akármilyen jófej voltam mindig a végére valahogy semmit se tudtam jól csinálni.

Kérdésed ezt juttatta eszembe.

És egyébként meg nem.

De visszafogadod úgyis.

2015. szept. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
69%

Halihó!!!!!!!!

Már most becsapod magad, persze normális, mert mindent elkövetsz, hogy a Tied legyen ismét.

Azt írtad, jól működött, nem szidtátok egymást, meg, ilyesmik...

Na most attól még hogy valami nem rossz, nem is JÓ!!!

Amikor ülünk a langyosvízbe konfliktusmentesen, az még baromira nem az öröm és a boldogság, elégedettség...

2015. szept. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Nehéz... De lehet, hogy hülye vagyok, de hiányzik. Pedig ismerkedtem, randiztam, de sosem lett semmi eredménye. És olyan jó lenne, ha ismét otthonná válna ez az üres lakás. Vágyom rá.
2015. szept. 15. 22:08
 14/14 anonim ***** válasza:
Én megértelek !!!!! Egy cipőben járunk, de nekem lett uj családom, neki nem! Probáld meg vele , lehet hogy ő is változott és te is! De csak óvatosan ne költözz vele össze!
2015. szept. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!