Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

A volt férjem vissza szeretne jönni hozzám.

7 éve váltunk el, szerelmes lett, megnősült, de zátonyra futott a házasságuk és idén elváltak.

Annak idején jól működött a házasságunk (ha szabad ilyet mondani), és a váláskor sem szidtuk egymást.

Én még mindig szeretem, de félek, hiba lenne visszaengednem, hisz egyszer elhagyott engem.



#házasság #férj #visszaengedni
2015. szept. 12. 16:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha egyszer megtette,máskor is megtenné,én nem fogadnám vissza.
2015. szept. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
38%

Ha még mindig szereted, akkor megérdemel 1 esélyt. Annak idején te voltál az első akit feleségül vett igaz?


Péld 5,18

Legyen a te forrásod áldott, és örvendezz a te ifjúságod feleségének.

2015. szept. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem egy utolsó esélyt adhatsz neki.
2015. szept. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
12%

Újra el fog hagyni, vagy te őt mert nem tudod feldolgoznia múltbeli viselt dolgait.


( milyen bölcsek vagyunk más dolgaiban:) )

2015. szept. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Jelenleg neked van kapcsolatod? hivatalos házasságod?
2015. szept. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtatok, bármi is volt a válasz.

Még mindig szeretem őt, és hiányzik nekem. Fájt, amikor elhagyott, de azt szerettem volna, ha megtalálja azt a nőt, aki tényleg szeret (talán most gondoljátok, h hülye vagyok). Azóta sem találtam meg a párom: bár randiztam, ismerkedtem, őt egyik férfi sem tudta pótolni.

És olyan egyedül vagyok ebben a hatalmas házban… Már 7 éve…

És most egyszer csak visszakerült az életembe… A lelkem mélyén megbocsájtottam neki, de félek, hogy ő mennyire gondolja komolyan.

Mikor elváltunk sem volt semmi gond köztünk, (én legalábbis úgy éreztem), értetlenül álltam az akkori helyzet előtt.

2015. szept. 12. 17:04
 7/14 anonim ***** válasza:
63%
Az az érzésem, hogy biztos tartalék vagy neki.
2015. szept. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Udvaroltass magadnak,beszélgessetek sokat,ne költözz rögtön össze vele.Idővel Te is jobban látod,érdemes-e visszafogadnod.
2015. szept. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Bizonyitania kellene valahogy, hogy komolyan gondolja. Teged nagyon megbantott, magyarazatot, azt mondod, nem adott, en biztos, hogy elmennek vele parterapiara, ahol egy szakember segit tisztazni es ujraepiteni a dolgokat. Emberek vagyunk, mindenki hibazhat, de akkor azt jova kell tenni, valahogy kompenzalni kell, mert kulonben azon fogsz kattogni, hogy ujra elhagy-e vajon, hiszen azt sem tudod, hogy anno miert romlitt meg a kapcsolatotok.


7 ev alatt sokat valtozik az ember. Szerintem is eloszor jarjatok el randizni, ismerkedni, ujra megismerni egymast, megnezni, hogy tenyleg szereted-e meg azt, aki o kozben lett, es o tenyleg komolyan gondolja-e, a multbeli dolgokat pedig tisztazzatok.


Ha viszont kompenzalt azert, amit tett korabban, es te is rajottel, hogy mi volt benne a te reszed (ami nagyon fontos, ketten hoztatok ossze az adott helyzetet!), akkor utana eldontod, hogy bizol-e benne vagy sem. Ha igen, akkor onnantol nincs helye a mult felhanytorgatasanak.

2015. szept. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Természetesen szeretném alaposan átgondolni, mindent összevetni. De örülnék, ha sikerülne, és komolyan gondolná.
2015. szept. 13. 14:31
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!