Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van itt olyan asszony még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan asszony még akit nem enged a férje dolgozni?

Figyelt kérdés
Mielõtt fèrjhez mentem könyvelõkènt dolgoztam ès szülni is munkaviszonyból mentem. Viszont mire a gyerek betöltötte a 3 èvet ès vissza akartam menni dolgozni, a fèrjem kiverte a balhèt hogy mondjak fel, mert mostmár a kèt gyerek az elsõ ès anyagilag is nagyon jól állunk (mert õ jól keres) ès szerinte jobb ha otthon vagyok ès bármikor a "szolgálatába állok". Az tèny, hogy nincs segítsègünk a gyerekekkel hogy bárki átvállalja õket ha szüksèges, meg a fèrjem se tudja vinni hozni õket a suliból-oviból. De èn így meg üresnek èrzem magam, hogy a jó munkahelyemet ott kellett hagynom a házasságom èrdekèben.
2015. szept. 8. 15:33
 1/6 anonim ***** válasza:
56%

Egyrészt, nekem senki nem mondana ilyet, mert nem hagynám. Másrészt örülnék a helyzetnek, hogy megtehetjük ezt és mivel nekem is kéne egyéb elfoglaltság a gyerekek mellett, ezért részmunkát vállalnék.


Napi 4-6 óra és akkor tudod hozni, vinni a gyerekeket.


Keress kompromisszumos megoldást. És ne hagyd magad..

2015. szept. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Otthagynám a francba. Maradjon akkor ő otthon, ha ennyire a gyerek az első szerinte.
2015. szept. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%
Eletleg otthonról konyvelhetnél.
2015. szept. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%

Hihetetlen, hogy nem sikerült az ilyen nézetbeli különbségeket tisztázni a házasság előtt.

Én alapból soha az életben nem állnék össze ilyen pasassal.

2015. szept. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Règen ez nem volt neki problèma csak mióta megkóstolta hogy milyen az ha minden nap otthon vagyok mire jön a munkából azóta gondolja így. Hát adóbevallásokat mindig vállalok, azt èlvezem is, bár már azèrt is volt hogy morgott. Felajánlotta hogy csinâl nekem otthoni vállalkozást, de akkor megint ott vagyok hogy embert nem látok. Nem tudom mièrt jó az neki ha elvagyok zárva.
2015. szept. 8. 21:16
 6/6 anonim ***** válasza:
68%

Azért tudd, hogy ez is a bántalmazás egy formája a szakirodalom szerint. Korlátozza a szabad mozgásodat, azt, hogy anyagilag önálló legyél.

Nekem az feltűnő, mintha el akarna szigetelni másoktól.


Gondolj azért arra is, hogy ha X év múlva neadjisten elváltok, akkor sok év kihagyás után milyen értéket fogsz képviselni a munkaerőpiacon, mennyire kerülsz anyagi függésbe tőle?

2015. szept. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!