Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi a véleményetek arról, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, ha egy férjes asszony kimegy külföldre dolgozni egy félévre?

Figyelt kérdés

Gyerek nincs. Csak félévről lenne szó. Szerintetek nagy szemétség lenne itthagyni a férjemet egyedül ennyi időre?

Én szeretnék menni, pénzt is keresnék, világot is látnék(ami eddig nem sikerült)

Szerintetek ez mennyire elítélendő?

Baby-sitter, au pair munkára gondoltam


2013. júl. 10. 13:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmilvel sem rosszabb, mint amikor egy családapa megy ki, ráadásul évekre.

Nálatok még gyerek sincs, lehet ez az utolsó lehetőséged, hogy kötöttségek nélkül világot láss, ahogy írod is.

2013. júl. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

én mennék

ha nincs gyerek akkor meg pláne :-)

sok sikert hozzá :-)

2013. júl. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
2013 van, már nem arról szól az élet, hogy mit gondol rólad a falu...
2013. júl. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
6%
Pedig arról szól.
2013. júl. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Semmi gond nincs vele, de tisztában vagy az ilyen típusú munkák realitásával? Általában 18-20 év körüli, nyelvtanulásra vágyó egyetemisták szokták választani középiskola után vagy egyetem alatt egy évet kihagyva.


A juttatás Európán belül legtöbbször a lakhatás, étkezésen felül heti 100€ környéki összeg, amiből kijön a nyelviskola díja meg mondjuk heti egy szórakozás/kirándulás a környéken.

2013. júl. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
25 vagyok, csak nem öregedtem még ki annyira, hogy ne vegyenek fel:D
2013. júl. 10. 13:44
 7/18 anonim ***** válasza:
23%
Eléggé korán mentél férjhez. Olyan 28 évesen ráértél volna. Persze, ez csak az én véleményem...
2013. júl. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
23 évesen mentem férjez. Ha nem mentem volna hozzá is együtt élnénk, előtte is együtt éltünk, szóvaé akkor se lenne sokkal másabb a helyzet. Ő nem akarja, hogy kimenjek, félt, hiányoznék neki. Perse, nekem is hiányozna, de mégis bennem van a kisördög, hogy mennék.
2013. júl. 10. 13:50
 9/18 anonim ***** válasza:
89%
Én mennék! Fél év nem a világ főleg, ha nincs gyerek sem. Ha majd gyereked lesz még a szemetet se tudod néha úgy levinni, hogy nyugodt legyél.
2013. júl. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Az a véleményem, hogy csomagolj és menj! A mai korban egyenjogúság van: amit egy férfinak szabad, azt egy nőnek is. Az én férjem jópár évet dolgozott Japánban, én vártam haza. Ha nekem lett volna ilyen lehetőségem, akkor én mentem volna és ő várt volna haza. Fél év aztán tényleg nem a világ.


Én nem ítéllek el, sőt, büszke vagyok rád, hogy önálló vagy és neki mersz vágni az Életnek! Hajrá! :)

2013. júl. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!