Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi a véleményetek arról, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, ha egy férjes asszony kimegy külföldre dolgozni egy félévre?

Figyelt kérdés

Gyerek nincs. Csak félévről lenne szó. Szerintetek nagy szemétség lenne itthagyni a férjemet egyedül ennyi időre?

Én szeretnék menni, pénzt is keresnék, világot is látnék(ami eddig nem sikerült)

Szerintetek ez mennyire elítélendő?

Baby-sitter, au pair munkára gondoltam


2013. júl. 10. 13:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked és a férjednek nem gond, akkor meg hajrá!
2013. júl. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Inkább most menj, minthogy 2-3 év múlva egy hasfájós újszülött mellett sirasd a kihagyott lehetőségedet!
2013. júl. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Mi ugyanigy voltunk es en elmentem fel evre babysitternek..

30 ev lett belole el is valtunk mert ott talaltam egy masik ferfit aki sokkal jobban illett hozzam ott jottem ra tul koran mentem ferjhez.

Persze a jobb elet is segitettt ebben.

2013. júl. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Laktózmentestej ***** válasza:

Tudod, ha nincs otthon a macska cincognak az egerek.

A férjed is férfiból van úgy mint a többi.

2013. júl. 12. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
56%
A szomszédasszonyunk kint van, már több mint egy éve külföldön. A férj ugyanúgy dolgozik, délután pihen, tévét néz, stb. az asszonyka három hetente jön haza. Akkor végig takarítja a lakást, kimossa az összes piszkos ruhát, az erkély tele van száradó ruhákkal, főz egyfolytában, és mikor letelt a szabi, megy vissza külföldre. Náluk működik a dolog. Persze, hogy működjön, két ember kell hozzá. Én is megpróbálnám, ha volna rá lehetőségem.
2013. júl. 12. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
a férj 3 hétig nem mos? :D ilyenhez én haza se jönnék...
2013. júl. 14. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
15-ös vagyok :) Nem bizony, és nem is nagyon takarít! :D Jó, elmosogat maga után, meg egymagában nem csinál nagy kupit a lakásban, de nem is járkál el esténként. Társasház, kismamával, nyugdíjassal, akik állandóan "térfigyelőznek", így szemmel tartják a környéket, csak meg kell tőlük kérdezni, hogy "mi újság" és máris informálva vagyunk mindenről és mindenkiről :)
2013. júl. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Mivel foglalkozol itthon?


Mindenképpen menj és hozd ki a helyzetből, amit lehet. Fordított szituációt ismerek, a férj a németeknél dolgozik (talán mérnök?), a feleség itthon jogász, kb 3 hetente tud a lány kimenni (vagy fordítva), hogy együtt legyenek néhány napot. Elég fáradt volt, de azt mondta, hogy ott aztán nincs alvás, nincs kimenetel a lakásból, csak nonstop bepótolják, ami elmaradt....

szóval szerintem egy kapcsolatot nem szükségszerűen rombol ilyesmi. Az én párom egyetemre ment ki egy félévre (4 hónap) Párizsba és én sem k*rtam végig a várost, hanem szépen megvártam, egyszer meg tudtam látogatni.

2013. dec. 11. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!