Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért veszekszem folyton a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért veszekszem folyton a férjemmel? Hogyan legyek jó?

Figyelt kérdés
15 éve vagyunk együtt. Minden aprósâgon veszekszem. A férjem szerint ez csak az én hibám. MIT tehetnék? Hogyan kezeljem a számomra stresszes helyzeteket, amik feldühítenek, és nem tudok megnyugodni?
2015. aug. 11. 07:17
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Bocsánatot kértem a férjemtől telefonon. Ő is tőlem.

Kérdezte mi vett rá erre.


Nem az ami ma történt, nem az ahogyan történt, hanem az vett rá amilyen lenni akarok.

2015. aug. 11. 09:09
 12/15 Költőnő? ***** válasza:

hát h sikerült?

Tart ma is. Nem leszek boldogságrobot sosem, mindig lesznek szarabb napjaim. Mindig próbálom a jót meglátni és próbálok úgy hozzáállni a dolgokhoz, h nem negatívan, nem stresszesen. Most sajnos nekem is egy olyan szituáció van az életemben, ami nagyon megnehezíti, de nem adom fel. A boldogságért és a lelki békéért nekem küzdeni kell. Sokszor mesterségesen, de mindig figyelem magam, mit miért érzek, s ha szükséges; egy kicsit helyrerakom magam. Elkezdtem járni egy úton, amire rohadt nehezen találtam rá, néha nehéz is rajtamaradni, de sokkal boldogabb vagyok így.

Már nem irigykedem, nem nézem másnak hol jobb v rosszabb, a saját életem és lelkem építem.

2015. aug. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Számolj el 10 ig , mielőtt kifakadsz. És mindig tudj őszintén bocsánatot kérni. Talán ez a kulcs
2015. aug. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ne akarj alázatos lenni. Neked is vannak igényeid, szükségleteid, és ha azok nem elégülnek ki, akkor frusztrált leszel és veszekszel. Inkább tanuld meg MÁS MÓDON kifejezni az igényeidet. Javaslom az együttműködő kommunikáció elsajátítását (EMK, vagy más néven zsiráfnyelv), csodákat tesz a kapcsolatokkal.

Az semmiképpen sem jó, ha lemondasz az igényeidről, mert tudod, a vágyak, igények, szükségletek valahogy MINDIG előtörnek, csak más módon.

2015. aug. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

En magnéziumot szedek, így érezhetoen turelmesebb vagyok a gyerekekhez és a férjemhez (ezt o is megjegyezte)


28N

2015. aug. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!