Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért veszekszem folyton a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért veszekszem folyton a férjemmel? Hogyan legyek jó?

Figyelt kérdés
15 éve vagyunk együtt. Minden aprósâgon veszekszem. A férjem szerint ez csak az én hibám. MIT tehetnék? Hogyan kezeljem a számomra stresszes helyzeteket, amik feldühítenek, és nem tudok megnyugodni?
2015. aug. 11. 07:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyre mindenképpen figyelj oda: a férjed bizonyára nem tökéletes, mint ahogy senki sem. DE csak akkor veszekedj vele, ha az aktuális bosszúságodért valóban ő a felelős, és a saját hibájából felelős. Pl. ha nem beszélted meg vele, hogy ezt vagy azt tegye meg, akkor ne hányd a szemére, hogy miért nem csináta meg az adott dolgot! A feleségem ilyeneket szoktt csinálni: mindenkit elküld a jó büdös francba, holott senki nem tehet az aktuális bosszúságáról. Attól még, hogy feszült vagy, nincs jogod vétlen emberen leverni a haragod.
2015. aug. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%

A házasságban ketten vagytok, szóval a csak a te hibád, az biztosan nem áll meg.

Ha apróságok, akkor miért nem kerüli el?

Te meg számolj már vagy 20-ig, jó ez neked? Nem.

2015. aug. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Költőnő? ***** válasza:
írnál néhány konkrét példát?
2015. aug. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
57%

A stresszt próbáld mozgással levezetni.

Nem tudom,hány éves vagy,de nem lehet,hogy közeleg a klimax? Én 42 éves korom körül kezdtem sokat veszekedni.Ez is közrejátszott,meg borzasztó trehány a férjem,egyre jobban idegesít,egyre fáradtabb vagyok.

2015. aug. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Gyűlölök veszekedni! Bájos, cuki, alázatos, elégedett feleség és anya szeretnék lenni.


Csak nem tudom hogyan.


Mai probléma:

Van egy betegségem, alapból feledékeny vagyok, fogalmam nincs mit hova pakolok. Szerettem volna a telefonjáról fotókat letölteni, hogy több helye legyen, mivel tegnap kérte. Kikészítettem a kábeleket az egyik tároló dobozba, hogy kéznél legyen.

Össze-vissza kerestem a kábelt, mire kiderült máshova tette, mivel az ő dobozába tettem és telefontöltőjével így összegabalyodott volna. Én azt se nagyon tudtam, hogy van én meg te doboz.

Tény, hogy rendetlen vagyok, de én nem direkt pakolom előle el a cuccokat. Ő viszont szándékosan tette el, mivel rossz helyre raktam.


Jelentéktelen hülyeség. Hatalmas patália lett belőle miattam. Jó szándéknak indult és mi lett belőle..., mindez teljesen feleslegesen.


Tegnap este késő éjjelig meszeltünk, kb. 5 órát aludtunk.

Ma folytatni kellene, ráadásul úgy, hogy nem tudjuk örömmel tenni, mivel rég el kellett volna innen költözni, de pénzünk nincs rá, hogy mást vegyünk, a férjem meg nem is akar, hiába élünk hárman egy szobában.


Szóval sok ok van a feszültségre, de ha nem tanulom meg kezelni, nem lesz jó vége. Már többször említettem, hogy szükség lenne házassági tanácsadásra, aktív cselekvésre kapcsolatunk érdekében, vagy inkább váljunk el, mert így nagyon nehéz.

2015. aug. 11. 08:41
 6/15 anonim ***** válasza:
68%

Miért vagy így befeszülve? Kinek vagy minek a hatására akarsz ennyire megfelelni, jól csinálni mindent?Nem kell mindenben áldásodat adni a férjed szavára, tettérte, de van amit simán el lehet hülyülni, viccelni.

Gondold végig, hogy mi az ami miatt ennyire rágörcsölsz az egészre. Valami kiváltó ok van. Ez biztos. Ezután már neke dis könnyebb lesz a megoldás.

2015. aug. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Költőnő? ***** válasza:
100%

Hát ez tényle fejben dől el pedig... Sztem Te nem csak vele, alapból ilyen vagy. Én is ilyen voltam. Negatív, ideges, stb. Az sztem jó lépés lenne, h ha érzed h kezd elgurulni a gyógyszered, kicsit megpróbálsz lehiggadni, mielőtt kitörne az Etna. Biztos Te is csinálsz hülyeségeket, amiken meg ő borulhatna ki; senki sem tökéletes. Összességében sztem az hozna tartós változást és javulást, ha magad próbálnád kicsit "átalakítani". Idegességre sajnos mindig lenne/lesz ok, de még soha nem oldott meg semmit.

Szóval szúúúszáá és változásra fel:)

Sok sikert:)

2015. aug. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

36 vagyok. Amúgy nem gondolom, hogy a természetem alapból elfuserált, valahogy a környezet aktív közreműködésével sikerül leamortizálni.


Akarok változni, de nem sikerül. Jó tanács?


Amikor nagyon ideges vagyok, nyugtatóval kompenzálok, mert nem akarom terhelni a családot. De ez nem normális dolog.


Kedves Költőnő: hogyan sikerült megváltoznod?

2015. aug. 11. 08:58
 9/15 anonim ***** válasza:

"Tegnap este késő éjjelig meszeltünk, kb. 5 órát aludtunk.

Ma folytatni kellene, ráadásul úgy, hogy nem tudjuk örömmel tenni, mivel rég el kellett volna innen költözni, de pénzünk nincs rá, hogy mást vegyünk, a férjem meg nem is akar, hiába élünk hárman egy szobában."


Ma folytatni kell, mert tegnap elkezdtétek.

Eben nem látok semmi botrányosat.


Az 5 óra alvás meg hát egyéni, de azért van, mert este későn hagytátok abba... az meg a ti döntésetek volt.


Ha nincs pénzetek költözni, akkor maradtok. Ez egy egyszerű tény.


Miért vagy ezekért ingerült?

2015. aug. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Hm, ahogy te írod, tényleg pofon egyszerűnek tűnik, nincs is min idegeskedni.
2015. aug. 11. 09:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!