Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit Csináljak a férjemmel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit Csináljak a férjemmel?

Figyelt kérdés
Nemrég házasodtunk össze a férjemmel és egyfolytába a múltbeli dolgaimròl érdeklődik, (akkor még nem voltunk együtt) aztán nagy veszekedés lesz belőle. Már mindennap a szememre hányja hogy mit csináltam rosszul, mibe vagyok hibás és azt is hogy én nem tudok a szemére hányni semmi olyat. Az tény hogy elég zűrös életem volt előtte de szerintem semmi joga nincs bántani engem emiatt. :( hiába ülök le vele beszélni, nem használ... ma is úgy keltem hogy remegtem és émelyegtem.. mindennap mondja hogy mennyire zavarják a dolgaim..

2015. máj. 11. 21:40
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
32%

Hát valószínűleg tud rólad olyat amit senki sem szeretne a feleségéről!

De nem hiszem hogy most tudta meg!

Féltékeny barom, keress másikat!

2015. máj. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim válasza:
46%
Hát ez elég szomorú :(
2015. máj. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
37%
Nem lehetséges, hogy van a múltadban egy bizonoys dolog, ami neki nem fér bele az értékrendjébe, te meg nem mondtad el neki, aztán valahogy rájött? Kövezzetek meg, de én is baromira haragudnék, ha a párom direkt eltitkolna valamit, hogy meg se legyen az a lehetőségem, hogy átgondolom, akarom-e a kapcsolatot.
2015. máj. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
Szerintem ülj le vele, és beszéljétek meg ezt az egészet. Próbálj meg nyugodtan dumálni vele, ne akadj ki, stb., tényleg értelmesen beszéljétek át a dolgokat. Mondd el neki - nyugodt stílusban - , hogy Téged mennyire bánt, amikor felhánytorgatja a múltad, Te sem vagy rá büszke, de ami volt, elmúlt. Már úgyse tudod megváltoztatni, úgyhogy ne mondogassa neked mindig ezeket. Mondd el neki azt is, amit ide leírtál (émelygés, stb.), és tényleg KÉRD MEG, hogy ne tegye ezt (ne ráparancsolj, mert abból tuti vita lesz)! A lényeg, hogy kommunikálj vele az érzéseidről!
2015. máj. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
addig piszkál és bánt a szavaival hogy teljesen kikészülök és van mikor már kifordulok teljesen Önmagambòl. ilyenkor az öngyilkosságon gondolkozok mert már nem birom tovább. Ugy érzem semmire nem vagyok jò és senkinek se kellenék.. egyszerűen nulla az életkedvem :( csak azt akarom hogy szeressen ekkora nagy kérés ez?! Soha egy férfira nem néztem rá a kapcsolatunk alatt minden lépésemről tud. Aztán azon kapom rajta hogy más nőket is nézeget a neten.. ha zavar szolok neki, akkor megint csak az van hogy én milyen voltam anno és kb eljátsza a hattyúk halálát és a végén én kérek mindig bocsánatot :( :( :( mit csináljak tényleg ezt érdemlem?! :(
2015. máj. 11. 21:55
 6/34 anonim ***** válasza:
78%
Mi a bánatos macifülének mentél hozzá? Ennél még az is jobb lett volna,ha folytatod a zűrös életedet,akármit is jelentsen az!Mit csinálj a férjeddel? Hagyd el! Ennyi!
2015. máj. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Nem titkoltam el előle semmit mindent tudott rolam
2015. máj. 11. 22:01
 8/34 anonim ***** válasza:
71%
Mondd neki, hogy ha ezt gy folytatja tovább, elválsz.
2015. máj. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
57%
Menekülj!!!!!
2015. máj. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
85%
Mégis mi az a nagy bűn, ami miatt eltűröd ezt a viselkedést? Ha zavarják a dolgaid a múltban, miért vett el? Kérdezd meg, hogy egész életedben most már ezt kéne hallgatnod?
2015. máj. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!