Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit Csináljak a férjemmel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit Csináljak a férjemmel?

Figyelt kérdés
Nemrég házasodtunk össze a férjemmel és egyfolytába a múltbeli dolgaimròl érdeklődik, (akkor még nem voltunk együtt) aztán nagy veszekedés lesz belőle. Már mindennap a szememre hányja hogy mit csináltam rosszul, mibe vagyok hibás és azt is hogy én nem tudok a szemére hányni semmi olyat. Az tény hogy elég zűrös életem volt előtte de szerintem semmi joga nincs bántani engem emiatt. :( hiába ülök le vele beszélni, nem használ... ma is úgy keltem hogy remegtem és émelyegtem.. mindennap mondja hogy mennyire zavarják a dolgaim..

2015. máj. 11. 21:40
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
74%
Hagyd el a pcsába! Bármit is csináltál, nem érdemled azt, hogy életed végéig ostorozzon valaki ezért. Az én családomban is van pár olyan ember, aki miatt nem tudom lezárni a múltam, mert szeretnek mindig emlékeztetni rá, hogy nem voltam mindig anygal. Hiába változtam meg, és teljesen normális életet élek mostmár, a rosszindulatú kígyók megjelennek, és az arcomba nyomják, mert ők csak így boldogok. Az ilyen megkeseredett, örök elégedetlen, rosszindulatú idiótákat már messziről kiszagolom, és jó nagy ívben kerülöm. A férjedben azt nem értem, hogy ha egyszer elvett úgy, hogy tudott mindenről, akkor most mi a villám ütött belé? Valaki nyomja az agyát ezzel a témával?
2015. máj. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
azt mondja szeret meg szerelmes belém ugyanùgy mint az elején, meg hogy ne hagyjam el, a szex is működik köztünk. Nem tudom mi baja van
2015. máj. 12. 10:54
 23/34 anonim ***** válasza:
63%

Sipákolás helyett közöld vele, ha még egyszer felhozza, elhagyod.


És add is be a váópert... mellesleg miért mentél hozzá?!

2015. máj. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
86%
Aki szeret, az meg nem bántja készakarva a másikat.
2015. máj. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%
Erről az jut eszembe, hogy azok veszekednek, akik valamit rejtegetnek. Legjobb védekezés a támadás.Íme: "Aztán azon kapom rajta hogy más nőket is nézeget a neten.." Talán jobb lenne váltani, de semmi közöm hozzá. Te egy szeretnivaló értékes ember vagy, az ellenkezőjét ne hidd el, bármit is csináltál régen. Téged is ölellek.
2015. máj. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
46%

Pont most olvastam hasonlóról egy könyvet. A férj állandóan azt kérdezgette a feleségtől részletekbe menően h kivel volt régen stb... állandóan veszekedtek ezen, és a feleség szenvedett, de nem bírta otthagyni, mert szerette. A végét nem árulom el:)

Francoise Sagan: Csodálatos felhők a könyv címe. Ha nem akarod megvenni, én a könyvtárból vettem ki, nézd meg hátha benn van. Nem hosszú, és hátha rádöbbent valamire, ha te is hasonló helyzetben vagy.

OFF: Most rákerestem és úgy néz ki egy másik regény folytatása! A kérdéseddel annyit mindenképp elértél hogy most el fogok olvasni még egy könyvet:)

2015. máj. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim válasza:
Egy ilyen baromhoz hozzá se kellett volna menni! Egész életedben csesztetni fog! Hagyd el, amíg nincs gyerek, mert majd a gyerekednek is mondani fogja, hogy anyád ezt meg azt csinálta! Beteg az agya az ilyennek!
2015. máj. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

Veled nincs baja igazából, csak annyi, hogy túl jó vagy. Mivel ő meg nem az, ezért igyekszik a földbedöngölni, hogy lehetőleg nehogy észrevedd, hogy jobbat is kaphatnál nála és lelépj. A lényeg az, hogy elhidd, hogy egy rakás szar vagy és örülj neki, hogy legalább ő foglalkozik veled sőt még szeret is, adj ezért hálát és eszedbe se jusson arra gondolni, hogy de lehet vele van a baj, nem pedig veled?


Ronda módszer, de sok nőnél beválik.

2015. máj. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

Valószínűnek tartom, hogy tényleg beléd zúgott anno és elhitette magával, hogy el tudja fogadni a múltadat.


Az is lehet, hogy nem változtak meg az érzései, csak egyszerűen félreismerte magát, és mégsem tud ezen túllépni. Természetesen az is elképzelhető, hogy már nem szerelmes annyira, ezért a kompromisszumkészsége és az empátiája is kisebb.


Nem tudom, a baráti köre előtt ismert-e ez a tény, mert ha igen, akkor durván befolyásolók lehetnek - cinkelik-e a sörözőben miattad, vagy támogatják - és ha az előbb, akkor szégyenérzet is kialakulhatott benne.


Csupán abból, amit leírtál, csak azt a következtetést lehet levonni, hogy ennek a házasságnak vége. Egy utolsó beszélgetést még megpróbálhatsz, legalább tudd, tényleg mi a baja, hogy a következő kapcsolatodban már több tapasztalatod legyen.

2015. máj. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mindenkinek :) most kicsit lecsitultak a viharok szoval minden rendben. Elbeszélgettem vele és nem szeretné hogy elmenjek
2015. máj. 18. 19:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!