Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit Csináljak a férjemmel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit Csináljak a férjemmel?

Figyelt kérdés
Nemrég házasodtunk össze a férjemmel és egyfolytába a múltbeli dolgaimròl érdeklődik, (akkor még nem voltunk együtt) aztán nagy veszekedés lesz belőle. Már mindennap a szememre hányja hogy mit csináltam rosszul, mibe vagyok hibás és azt is hogy én nem tudok a szemére hányni semmi olyat. Az tény hogy elég zűrös életem volt előtte de szerintem semmi joga nincs bántani engem emiatt. :( hiába ülök le vele beszélni, nem használ... ma is úgy keltem hogy remegtem és émelyegtem.. mindennap mondja hogy mennyire zavarják a dolgaim..

2015. máj. 11. 21:40
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
Az a bűnöm hogy prostituáltként dolgoztam anno. (nem az útszélén álltam) kilátástalan volt a helyzetem
2015. máj. 11. 22:14
 12/34 anonim ***** válasza:
76%
Ha tudott róla, akkor semmi joga ezt a fejedhez vágnia. Ülj le vele és mond el neki, hogy ezt vagy feldolgozza MAGÁBAN, vagy váljatok el, mert nem egy ítélkező bíróhoz mentél feleségül.
2015. máj. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
73%
Ha eddig is tudta, akkor miért csak most probléma? Hagyd ott, senki sem érdemli meg, hogy így bánjanak vele.
2015. máj. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
77%
Szeret, mert elfogadta a múltad, és elvett feleségül. Ennek ellenére időként feljön benne a dolog, és érthető módon nem nagyon tud vele mit kezdeni, ezért inkább téged bánt. Ez egyfelől hiba, mert ha ezt tudta rólad, nem korrekt utólag folyamatosan ezzel bántani téged, másfelől én valahol megértem, hogy mégsem olyan könnyű ebben a tudatban élni valakivel. Egyébként ez a típus egy normál ex kapcsolaton is lovagolna szerintem.
2015. máj. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
66%
Nem tudsz pár napra szuleidhez utazni mondjuk csomagostol mindenestől, ha tudta mielőtt elvett akkor semmi joga igy beszélni veled. Hagyd ott a francba s kesz, vagy ha a te lakasodba vagytok akkor pakolt ossze a holmiat s küldd el pár hétre gondolkozni, ez igy nem élet s ha mar az elején igy viselkedik akkor később mi lesz? Felviszi a szeretojet, te meg majd főzöl nekik? Állj a sarkadra
2015. máj. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:
Elgondolkodok rajta az biztos. Mindenkinel megy a zöld kéz
2015. máj. 11. 22:32
 17/34 anonim ***** válasza:
79%

Nem gondolom, hogy ez az ember meg fog "javulni". :(

Viszont ne légy áldozat típus, mert a férjed meg pont az a fajta, akinek tetszik ez az áldozati bárány szerep, amit magadra vállalsz. A multat le kell zárni, és ha a férjed erre képtelen, akkor szerintem (sajnos) nem sok közös jövőt lehet nektek jósolni :(

2015. máj. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
50%
Hány éve voltatok együtt, amikor ezt elmondtad neki? Mennyi idővel az előtt hagytad abba az éjszakai életet, hogy összejöttetek?
2015. máj. 12. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
72%
Gondolom amikor elvett feleségül,akkor még a rózsaszín szeműveg volt rajta,így vszinü,ahogy elmúlt a varázs,akkor jött rá,hogy lehet nem is kellett volna,így elkezdte zavarni a dolog.
2015. máj. 12. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:

A feldolgozas resze az hogy a mult neha visszabofog.

De egy normalis ferfi ezt magaban tartja.

Lehet valami bantja es igy probal rajtad uralkodni hiszen csak ezzel tud bantani ez a te erzekeny pontod.

Sok mindent nem tudsz tenni max megkered ne a multba turkaljon hanem a kozos jovore koncentraljon.

2015. máj. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!