Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek kell attól aggódni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kell attól aggódni, ha a férjem egy közeli presszoba jár minden nap meginni a kávéját?

Figyelt kérdés

szóvá tettem neki, hogy nem örülök, hogy minden nap oda megy, és csak ott issza meg a kávét,de azt mondta, annyi neki is jár, és nem szabhatom meg neki.

kell attól aggodjak, hogy esetleg a pultos miatt jár oda?


2015. júl. 1. 16:07
1 2 3
 1/23 Estienne ***** válasza:
95%
Nem kizárólag azért jár egy adot kávézóba egy férfi de gyakorta előfordul ez az ok is. De nyugi, egy pultossal napi szinten akár több százan is flörtölhetnek, nem hinném hogy komoly probléma lenne belöle.
2015. júl. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

csak mert volt példa, hogy egy nös ember azért járt oda sürün,mert közben joban volt az egyik pultos csajjal.

ezért ez bennem is megfordul, vajon ö is azért jár? szóvá tettem, de ö tagad.

2015. júl. 1. 16:13
 3/23 Estienne ***** válasza:
59%

A pultosok egy iratlan munkahelyi szabálya, hogy flörtöljenek a vendéggel, de minomum kedvesek legyenek.


Egyeltalán nem biztos, hogy azért jár oda de ha mégis, akkor is kicsi az esély hogy lesz is valami...

2015. júl. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
miért gondolnád, hogy kicsi az esélye?
2015. júl. 1. 16:24
 5/23 anonim ***** válasza:
54%
Kérdező! Komolyan nem érzed mennyire gáz vagy?
2015. júl. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
egyébként családapa, szereti a gyerekeit nagyon, de azért az nem minden.szoktunk ez ügy miatt veszekedni.
2015. júl. 1. 16:28
 7/23 A kérdező kommentje:
miért vagyok gáz? elmondanád bövebben???????
2015. júl. 1. 16:28
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Látod ez a legnagyobb baj! Hogy el kellene mondani, mert magad nem érzed.
2015. júl. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
ird le nyugodtan...csak öszintén....kiváncsi vagyok, mit mondassz
2015. júl. 1. 16:35
 10/23 Estienne ***** válasza:
100%

Fogd fel úgy, kicsit kiélvezi férfi mivoltát, flörtölget kicsit a pultos csajjal, ő viszonozza mosollyal aztán hazamegy hozzád. Ha megakar csalni, talál egyszerűbb és könnyebb megoldást is, ezt a kis örömöt hagyd meg neki. Hidd el, nem fognak kefélni a vedégek elött a pulton.


Ha ez miatt stresszeled, csak rosszabb lesz.

2015. júl. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!