Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek kell attó aggódni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kell attó aggódni, hogy a párom minden nap egy kocsmába jár el a kávéját meginni?

Figyelt kérdés
egy kicsit féltékeny tipus vagyok. az ebéd utáni kávéját egy közeli kocsmába issza meg mindennap. bár igy nem veszek észre semmit, de azért nem tudom mitévö legyek. vagy csak tul reagálom.
2014. ápr. 8. 09:20
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
41%
Néha menj el vele te is egy kávéra. És nézd meg a kiszolgáló hölgyet, hogy viselkedik, mennyire csinos stb.
2014. ápr. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
25%
Hát én aggódnék. De ez én vagyok.
2014. ápr. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
44%
Lehet, ha néha elmennél vele kávézni, elmaradna a konyakja, mert arról meg nem tudsz. Így azt hinnéd, azért nem akarja, hogy vele menj, mert a pultoskislánnyal randizgat. Ennek ellenére, az sincs kizárva.
2014. ápr. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
89%

jajj Istenem.

Nem lehet egyszerűen csak az, hogy ebéd után örül neki, ha kimozdulhat a munkahelyéről, 5 perc mozgás, esetleg ott jobb kávét főznek (pl. jobb alapanyagból vagy jobb géppel stb.)?


Feleség vagyok, de nekem eszembe sem jutna ezen aggódni, főleg úgy, hogy a férjem még mesél is róla.


...és ha csinos a pincérnő? Ezzel az erővel a kolleganője vagy a titkárnője is lehet csinos... és?


Szerintem egy picit túlreagálod. Nem kellene ennyiért utána menni, elkísérni kávézni (??)- felnőtt ember, valószínűleg azért van veled, mert te vagy a felesége, téged szeret, veled akar lenni.

(egyébként pedig attól, ha kísérgetnéd is meg tudna csalni, ha akarna :)- ha meg erre veteedne, akkor meg nem is érdemel egy percnyi féltékenységet és aggódást sem.

2014. ápr. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
66%
4-nek igaza van,nem kell ezt tulreagalni,nem o az egyetlen aki ezt csinalja,ezen nem kell feltekenykedni.
2014. ápr. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
kedves utolsó!igen, ö is azt mondja, az az idö, hogy megiszik egy kávét, annyi járhat neki. nem ül ott egésznap.nem este van oda. én is feleség vagyok, két kisgyerekkel. az mondjuk eszembe se jutott, hogy menjek vele, ott "kisérgetni".ha valaki olyan, ugyis olyan,csak nekem az nem tetszik, hogy minden nap ott issza meg a kávéját.
2014. ápr. 8. 09:41
 7/33 anonim ***** válasza:
62%

4. vagyok ismét.

Szerintem inkább az önbizalmadat hozd rendbe kérdező és hidd el, hogy a férjed azért van veled, veletek, mert neki a családja a legfontosabb.

Egyelőre nem is adott okot arra, hogy féltékenykedj- és tudod ez olyan bumeráng effektus: te elégedetlen vagy magaddal- féltékenykedsz ok nélkül- ő ezen berág és majd egyszer meglesz az ok is.

Ha ezt szeretnéd elkerülni, akkor engedd el ezt a problémát és neked is könnyebb lesz az életed- neki meg megmarad az a kis kávé meg az ebéd utáni séta- ezáltal ő sem lesz feszült, ideges. Mindenki jobban jár.


(az én férjem egyébként pl. sokat utazik- sok csinos stewardess, hostess stb. van körülötte... és? Én vagyok a felesége, szereti a kisfiát és szeretettel várjuk- így örül, ha végre hazaérhet az otthonába, ahol nem morgunk, nem piszkáljuk, nem ellenőrizgetjük, hanem örülünk neki)

2014. ápr. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
49%
Lehet csak szeret kikapcsolódni és kicsit elszakadni otthonról. De egyszer csak mond neki hogy mennél te is meginni egy kávét, ha nagyon de nagyon ellenkezik akkor kezdhetsz aggódni.
2014. ápr. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
54%
Túlreagálod. Egész egyszerűen arról lehet szó, hogy ebéd után kellemes környezetben egy kávé és pár perc nyugalom jól esik, utána jobban megy a munka. Hogy ezt feldobja-e egy férfinak egy csinos, kedves pincérnő? Minden bizonnyal, van pár kedves szava a napi 50-100 Ft jattot adó vendégeihez, de azért ezért nem fekszik le velük. :)
2014. ápr. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
74%

Én is szeretek beülni valahová kávézni, és Nemzeti Sportot olvasni.

Ennek ellenére nem szoktam lefektetni az összes pultoslányt.

Túlreagálod.

2014. ápr. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!