Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek kell attó aggódni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kell attó aggódni, hogy a párom minden nap egy kocsmába jár el a kávéját meginni?

Figyelt kérdés
egy kicsit féltékeny tipus vagyok. az ebéd utáni kávéját egy közeli kocsmába issza meg mindennap. bár igy nem veszek észre semmit, de azért nem tudom mitévö legyek. vagy csak tul reagálom.
2014. ápr. 8. 09:20
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
4-es válaszolo. az önbizalmammal nincs gond, azért figyelek magamra is, csak ez a féltékenykedés, (önzés) sajnos ez van nállam valódi ok!talán abbol is adodik, hogy kiskoromban "egyke" ként nöttem fel. egy kicsit nehéz ezt leküzdeni, mert néha belülröl örlöm magam.persze megeshet az is, ha valaki a m. helyén a büfébe jár meginni a kávéját. csak talán azt nem tudják. de mivel ezt tudom, mert ö mondta, hogy ott issza meg a kávéját minden nap ebéd után.
2014. ápr. 8. 10:08
 12/33 anonim ***** válasza:
50%

Én is egyke vagyok, de nem értem az összefüggést a féltékenykedés és az egykeség között.


A férjemnek olyan munkája van, hogy ide-oda rohangál a városban, néha spontán vidékre utazik, mégse vagyok féltékeny. Ha meg akarna csalni, azt megtehetné bármilyen helyzetben. A kapcsolatunkban bízom annyira, hogy ez a lehetőség fel sem merül bennem, no meg őt se csapodár típusnak ismertem meg.


De abban is biztos vagyok, ha elkezdenék féltékenykedni, akkor idő kérdése lenne, hogy máshol keressen nyugalmat pár hónap után. Tudom, mert én is ezt tenném, ha engem nyektetnének.

2014. ápr. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
27%
A vőlegényem mikor szingli volt mindennap a kocsmába járt, és fűzte a pultos lány fejét.
2014. ápr. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
34%

Biztos a párommal van a baj, de eszébe sem jutna egy kocsmában kávézni.

Reggel a m.helyén kávézik, délután meg itthon.

Ha nincs itthon kávé, akkor nem iszik de nem menne el egy kocsmáig, pedig a környéken legalább 5 van.

2014. ápr. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
0%
zert ott issza meg,mert ott ismerik,ott tudja elengedni magat, tud beszelgetni stb.. Ebbol ne kovetkeztess semmire,nem kell tulreagalni,hidd el.
2014. ápr. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon túlreagálod a első pár kommentelővel együtt. Miért kéne kísérgetni 5-10 perces kávéhoz? Talán a kérdező a börtönőr? Bár a kérdés alapján az is elképzelhető...
2014. ápr. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
50%

Ha az én férjemből indulok ki, én emiatt biztos nem aggódnék, úgy ismertem meg hogy egy kocsmába járt kávézni és kólázni. Volt időm megfigyelni hogy viselkedik, mit csinál, így nem aggódnék.

De ha elfogadsz egy jó tanácsot, én a helyedben fel sem hoznám neki a témát. Volt hasonló eset nálunk, nem kocsma volt, de iszonyú veszekedéseket generáltam teljesen feleslegesen. Majdnem ráment a kapcsolatunk.

2014. ápr. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
0%
Én tuti néha elmennék a férjemmel. Nem feltétlen ellenőrizgetés miatt, de nekem is ebéd után jól esne néha kimozdulni, meginni egy cappucinót, vagy a gyerekekkel együtt átmenni, kiülni a teraszra ha van, meginni egy colát, vagy egy forrócsokit stb. Én nem látok benne semmi rosszat. Az hogy kocsma az egy dolog, gyerekként én is sokszor mentem apával, vagy tatával, néha mi is lemegyünk ide a kis presszoba mégse vagyunk alkeszek:D
2014. ápr. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:

köszönöm azért a válaszokat. nem vagyok börtönör, kedves válaszolo, nem azt irtam, hogy elkisérem, vagy elkisérném.

lehet nincs okom ezen rágodni, de mint irtam, én elég féltékeny tipus vagyok. nem tudok mit csinálni. szóvá tettem én is neki, de csak a sértödés ment. hogy most egy kávétol mi van, nem egésznap ül ott, meg leissza magát.igy azt mutatja szereti a családját, a gyerekeit meg föleg,csak én szoktam néha ezen agyalni.

2014. ápr. 8. 13:15
 20/33 A kérdező kommentje:

11:20nak, 11:56 nak köszönöm a biztatást!

igazábol lehet kár ezen néha agyalni, mert aki olyan, az ugyis olyan. csak igy hogy tudom, másabb, mintha nem tudnám.én még itthon vagyok a második babával, persze azért járok én is kimozdulni, mert amugy behülyülnék a négy fal között. vagy ha majd megyek én is dolgozni, nem lessz idöm ezzel foglalkozni. csak olyan sok rosszat hall az ember.

2014. ápr. 8. 13:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!