Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy lehet egy kocsmába...

Hogy lehet egy kocsmába elhozni egy babát?

Figyelt kérdés
A baráti társaságunknak van egy kellemes törzshelye ahol hétvégente szoktunk sörözni. Mikor már pár sör lecsúszott azért szoktunk csúnya szavakat használni, szexről beszélni és focimeccsen káromkodni. Múltkor egy baráti összejövetel volt mellettünk és boldog-boldogtalan hozta magával a babáját, akik egész este ott sírtak. A zenét le kellett kapcsolni mert zavarja a babákat és még nekünk beszóltak hogy ne káromkodjunk és ne röhögjünk olyan hangosan a babák miatt.
2013. nov. 5. 10:20
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
A tulajnak is beszóltak hogy mennyire barátságtalan a hely.
2013. nov. 5. 10:23
 2/12 anonim ***** válasza:
18%
jó, majd törvénybe iktatjuk, hogy vedelő, viselkedni nem tudó tahók miatt mindenki maradjon otthon a gyerekével.
2013. nov. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Hát azért ne mondd már 2., hogy egy csecsemőnek, vagy akár egy kisgyereknek helye van egy kocsmában!!! Nem egy étteremről beszélünk. Nem tudom, elég hülye ötlet, biztos nem vinnék gyereket ilyen helyre, de gondolom ők is tanultak az esetből és legközelebb majd meggondolják, hogy gyerekkel való-e kocsmába menni.
2013. nov. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
egy babának este 10kor az ágyban a helye és nem a kocsmában! Főleg ha emiatt kussban kellene ülni egész este más kocsmavendégeknek.
2013. nov. 5. 10:31
 5/12 anonim ***** válasza:
73%
Kocsmaban nincs helye gyerekeknek se, nemhogy babaknak
2013. nov. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
67%
Felénk ilyen otthonos kiskocsma van, én oda simán leviszem, persze nem hajnalig.
2013. nov. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
56%

A kocsmában nyitástól zárásig NINCS HELYE A GYEREKNEK.


Ez alap.


A tulajdonos helyében ezt közöltem volna a gyerekek szüleivel, akkor is, ha elveszítettem volna ezzel, mondjuk 10 vendéget.

2013. nov. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%

Kérdező, mittudomén mózeskosárban, babakocsiban, ilyesmi:)))


Egyébként én itt egy problémát látok, nevezetesen, hogy annak a gyerekes társaságnak is úgy kellett volna szerveznie a dolgait, hogy azzal ne zavarja a többieket, aka "Rómában mint a rómaiak" ... szóval szerintem nyugodtan oda lehet vinni azt a babát, mondjuk, ha elkezd sírni, és néhány perc alatt nem tudom megnyugtatni, akkor meg kimegyek vele, mert a többi vendég nyugalmát, szórakozását nem zavarhatom meg.

2013. nov. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
79%
Hát erre én is pipa lennék. Utálom az ilyen önző embereket, akik odaviszik ordíttatni a kölyköt és akkor mindenkinek csak a kölyökhöz kell igazodnia.
2013. nov. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
72%

Én is vittem a kulturált törzshelyünkre 3 hetesen a fiúnkat, de ott nem ordibált senki, nem voltak sokan, akik voltak azok sem részegek, ja és nem este 10kor, hanem délután. És ha sírt volna természetesen hazaviszem. Persze nem is ittam. :) Már másfél éves, havonta egyszer elmegyünk, van szép kerthelyiség, elfutkározik, míg mi a barátokkal beszélgetünk.


Szerintem ez így elfogadható (de lehet csak azért, mert én csinálom), de a kérdésben történteket mélyen elítélem.

2013. nov. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!