Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ezzel megaláztam a férjemet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel megaláztam a férjemet? Jogosan duzzog és teszi a sértődöttet már napok óta? Mit csináljak, hogy megenyhüljön?

Figyelt kérdés

Még itthon vagyok a gyerekekkel és a szüleim elég sokat viszik őket erre-arra, ilyenkor van időm fellélegezni. Elég hosszú ideje terveztünk egy kiadós lakásfelújítást, de nem jutott rá, utána meg jöttek a gyerekek. Én az itthon töltött idő alatt nekiálltam megvalósítania terveinket, csak az alapanyagokat kell megvenni.

Anyuék elvitték a csemetéket kicsit nyaralni, úgy gondoltam előrébb tudok jutni a padlólapokkal. Pénteken a férjem nem egyedül jött haza, hanem a közvetlen kollégáit is elhívta egy kis sörözgetésre hozzánk. Mivel nem számítottam rájuk én még javában csináltam a padlólap lerakást a teraszon. A munkatársai meglepődtek, volt aki felajánlotta a segítségét, de összességében nem tulajdonítottak neki nagy jelentőséget.

Szombaton viszont nagyon dühösen jött haza a férjem, mert a kollégái adtak neki egy szoknyát és egy vödrös takarítószer csomagot, azzal, hogy még ha a felesége csinálja is a férfi munkákat, akkor se unatkozzon.

Azóta szinte szólni sem lehet hozzá, mert minden baj, amit mondok. Fogalmam sincs, mit mondjak vagy tegyek.

Eddig soha nem volt azzal baja, hogy ezeket a munkákat én csinálom és nekem sem okozott gondot, most viszont azt mondja, hogy én megalázom ezzel.


2015. jún. 30. 06:46
1 2
 11/15 omba ***** válasza:

Én férfiként sohasem csináltam titkot abból, hogy mosok, főzök, pelenkázok, - és nem is ismerek olyat, aki ezért kigúnyolna - sőt.

Szóval egy hideg-burkoló feleség: cool!

Ilyen ostoba kollégákat meg nem vinnék haza, és hát szólhatott is volna.

Szóval én is azt gondolom, hogy a kollégák HELYETT durcizik veled.

2015. jún. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Kettőt nem értek! A férjednek mondtad, hogy mi a terved? És számonkérted, hogy miért nem csörgött rád, hogy viszek vendégeket?
2015. jún. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Szóval. Te vagy a gyerekekkel, te újítod fel a lakást, gondolom a házimunkát is te végzed, mert ilyen attitűddel nem nézem ki belőle. Miközben ő csak sörözget, és még ő van megsértődve. És még te gondolkozol bocsánatkérésen? Ezt te se gondolhatod komolyan. :D
2015. jún. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Nem értem sokaknak miért olyan hihetetlen, hogy nőként ilyet csinálok. A családomban a szüleimmel együtt csináltunk minden ilyen jellegű munkát a húgommal és az öcsémmel. A húgom is ugyanúgy megcsinál ilyen dolgokat, mint az édesanyánk vagy mint az a három anyuka az ovis csoportunkból, akikről tudom, hogy hasonló "házimunkát" végeznek.

A ragasztó a mostani szabvány szerint csak 25kg. Az semmi. A legnagyobb fiunk is ennyi volt, mikor a picit vártam és még terhesen is emelgettem kádba be, kádból ki, esés után és hasonlók. A padlólapot sem egyben szoktam emelgetni, hanem dobozonként. Abban mi lenne a nehéz?

A férjem inkább az a típus, aki kivárja, hogy összejöjjön a pénz a szakemberekre, de ha én is ezt várnám, akkor addigra végképp lepukkanna a ház. Ő inkább főzni szokott, mert az eredeti szakmája szakács, de azt hiszem egy darabig nem fog női munkába kezdeni.

Tudta, hogy én min munkálkodok, de mivel ő természetesnek tartotta, hogy ezt csinálom, meg sem fordult a fejében, hogy a munkatársainak ez nem az.

2015. jún. 30. 14:39
 15/15 omba ***** válasza:

"Tudta, hogy én min munkálkodok, de mivel ő természetesnek tartotta, hogy ezt csinálom, meg sem fordult a fejében, hogy a munkatársainak ez nem az."


Hát akkor meg miért veled hisztizik. Ez a ti családotok, itt így mennek a dolgok, senkinek nincs ehhez köze, - mondjuk elküldhette volna őket a csába...

2015. jún. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!