Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha bunkó velem a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha bunkó velem a barátnőm msn-en, amúgy meg játssza a sértődöttet, és amiatt nem is keres akkor is nekem kell nyalizni?

Figyelt kérdés

1 hétig nem beszéltem vele, mivel ideges lettem rá, mert nem szólt hozzám mikor odamentem hozzá. ÉS MINDIG NEKEM KELL ODAMENNI HOZZÁ RÁADÁSUL, MERT Ő NEM FOG:SS

Msn-en beszéltem vele, aztán ott felidegesített...hogy hiányzom neki, de már olyan mintha megszokta volna (1 hét miatt) Én tök normálisan beszéltem vele, de ő végig tök bunkó volt. Fejemhez vágta, hogy ,, nem úgy tűnik mintha én normálisan beszélnék vele " mert szerinte én veszekedtem vele.

Ott akart hagyni, hogy ,, megyek szia " aztán ott is hagyott.

Azóta nem beszéltünk!


BOCSÁNATOT KÉRNI SZERINTEM NINCS MIÉRT de tőle nem is lenne egyszerű

Hogyha én kezdeményezném a beszélgetést akkor olyan lenne mintha én lennék a bűnös.

MOST MIT CSINÁLJAK?


2011. márc. 28. 16:05
 1/7 A kérdező kommentje:
/FIÚ VAGYOK/
2011. márc. 28. 16:05
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne mond ki, de tegyél úgy mintha már nem járnátok.
2011. márc. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Lehet, hogy manipulál. Kell neki a "pezsgés", hogy teperj meg esedezz érte. Mondd el higgadtan, udvariasan a véleményed, majd lépj le. Pár nap múlva Ő fog keresni és megbeszélitek. Ha nem, akkor szerintem nem volt erős ez a kapcsolat.
2011. márc. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Több verzió lehetséges:


1. Lesz.r téged magasról, csak épp azért van veled, hogy ne legyen egyedül. "Ha nincs ló, jó a szamár is" alapon.

2. Van egy másik srác a képben, akiről neked nem beszél, rá fordítja az odafigyelését és az energiáját, neked ezért nem jut belőle. (Nem feltétlenül megcsal, lehet, hogy csak tetszik neki valaki plátói szinten és róla ábrándozik, vagy próbál hozzá közelebb kerülni, vagy csak lesi állandóan csillogó szemekkel).

3. Elcseszett lelkivilágú, önző, egoista, elkényeztetett újgazdag majom, aki megszokta, hogy otthon is fényesre van nyalva az alfele, és nem tudja elképzelni, hogy nem mindenki bánik úgy vele. Súlyosabb esetben hercegnőnek, királylánynak, filmcsillagnak, pop-énekesnőnek, vagy egyéb kiválasztott, felsőbbrendű lénynek képzeli magát.


Egyik helyzet sem túl hízelgő. Én a helyedben kidobnám. Egyértelmű, hogy szivat téged. Jó kérdés, hogy miért tűröd? És mit képzel egyáltalán magáról ez a lány? Egy normális férfi büszkesége nem tűri el az ilyen bánásmódot.

2011. márc. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A 16:20-as szépen összefoglalta a lehetőségeket.

Én a helyedben már rég elküldtem volna a francba. AMúgy eszedbe se jusson bocsánatot kérni!

2011. márc. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én írnék neki egy üzenetet, hogy ha még egy hétig nem hallok felőle, ezennel tekintse magát szinglinek.
2011. márc. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hát barátom, az a nagy helyzet véleményem szerint, hogy tipikus az az eset: mikor te mentél utána minden kis duzzogása után. Nem szabad, tudni kell higadtan átgondolni hogy miben és mennyire van igaza. Ha nem érzed magad hibásnak, ne menj utána. Sajnos vannak ilyen lányok kik ebből "táplálkoznak" hogy tepersz értük minden egyes ilyen eset után. Fel lehet ismerni őket. Végül tulnyomó többségben, csak azt éred el(szinte mindíg) hogy érdektelen leszel számukra. Nekem is volt hasonló lány...aki hisztizett ok nélkül, volt hogy fenyegetett ha nem ez, meg az, itt hagy, mondtam neki "szia". 10 perc mulva már ölelgetett hogy szeretlek. Az a baj megbeszélni sem lehet mikor ilyen állapotba kerülnek velük a dolgot, mert még nekik állna feljebb.
2011. jún. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!