Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Most emiatt tényleg függök a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most emiatt tényleg függök a férjemtől? Szerintem nem, de kíváncsi vagyok a véleményekre.

Figyelt kérdés
Egy időben szerettem volna kinenni külföldre,de a férjem nem igazán. Aztán találtam egy sokkal jobb munkát,amit szeretek. Egyik ismerősöm azt mondta,hogy nem szabad ennyire függni a másiktól,meg hogy én feladtam ezzel magam. De ez így hülyeség mert már utólag én is maradni akartam,na meg 1-2 hónapot még kibírnánk így,de annak meg sok értelme nem lenne. Több évet meg nem szívesen csinálnánk így,mivel szeretjük egymást és számunkra ez nem lenne így egy "normális" házasság,hogy akár csak havonta találkozzunk. Vagy együtt mennénk vagy maradnánk. Mondjuk ennek az ismerősnek van egy kapcsolata,de nincs nagy szerelem,ő mondjuk kimenni simán a pasi nélkül. Ha neki ez ok,akkor nekem is. De mi máshogy működünk. Ezzel mi a bah? Nem érzem úgy hogy feladnám ezzel magam vagy függnék tőle. Mindkettőnknek van külön élete is,férjem is gyakran eljár haverokkal én meg barátnőkkel,nem vagyunk összenőve vagy ilyesmi.
2015. jún. 14. 20:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Értem.

Egyeztessétek ki mennyit keres itt,hogyan lenne, ha kimennétek.

Osztani szorozni kell,a közös jövőtökről van szó.

Ha nincs nagy különbség, maradjatok itthon.

Ha ég és föld, akkor bizony meg kell gondolni.

Egy házasság főleg másról sem szól, mint a kompromisszumokról...

Tegyük fel,kint a kettőtök jövedelme az itthoni többszöröse lenne, akkor már meggondolandó,hogy vmekyikőtök feladja az itthoni állását.

Itt már kőkeményen zséről van szó,és a közös jövőtökről.

Persze ezt embere váltogatja,nem minden férfi, férj adná fel az életét csak úgy.

Ez egy férfit rosszul is érinthet...

Ezt nektek kell megbeszélnetek, egyezségre jutnotok, ki mennyi áldozatot képes hozni a házasságototokért.

Én így látatlanban nem ajánlanám, hogy egyedül kiköltözz, könnyen elhidegülés lehet belőle.Bár ez nem biztos, de nagy az esélye, mondjuk ember és párfüggő.

Mekkora az az anyagi különbség az itteni és a kinti lehetőségek között?

4-9-es voltam.

2015. jún. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen normális a hozzáállásod, ráadásul ahogy írod, itthon jobb munkát találtál, tehát ha jól értem, akkora veszteség sem ért.
2015. jún. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!