Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Most emiatt tényleg függök a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most emiatt tényleg függök a férjemtől? Szerintem nem, de kíváncsi vagyok a véleményekre.

Figyelt kérdés
Egy időben szerettem volna kinenni külföldre,de a férjem nem igazán. Aztán találtam egy sokkal jobb munkát,amit szeretek. Egyik ismerősöm azt mondta,hogy nem szabad ennyire függni a másiktól,meg hogy én feladtam ezzel magam. De ez így hülyeség mert már utólag én is maradni akartam,na meg 1-2 hónapot még kibírnánk így,de annak meg sok értelme nem lenne. Több évet meg nem szívesen csinálnánk így,mivel szeretjük egymást és számunkra ez nem lenne így egy "normális" házasság,hogy akár csak havonta találkozzunk. Vagy együtt mennénk vagy maradnánk. Mondjuk ennek az ismerősnek van egy kapcsolata,de nincs nagy szerelem,ő mondjuk kimenni simán a pasi nélkül. Ha neki ez ok,akkor nekem is. De mi máshogy működünk. Ezzel mi a bah? Nem érzem úgy hogy feladnám ezzel magam vagy függnék tőle. Mindkettőnknek van külön élete is,férjem is gyakran eljár haverokkal én meg barátnőkkel,nem vagyunk összenőve vagy ilyesmi.
2015. jún. 14. 20:16
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Jó mondjuk szerintem ezt ő alapból nehezebben érti meg,mert az ő kapcsolatuk más. Amikor beszél róla akkor is érzem,hogy nincs nagy szerelem. Kb úgy beszél róla,mintha azt kérdeztem volna mit reggelizett ma,szóval semmi lelkesedés. Hozzátenném,hogy csak pár éves kapcsolat.
2015. jún. 14. 20:19
 2/12 anonim válasza:
korod?
2015. jún. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
26/N
2015. jún. 14. 20:20
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha már összeházasodtatok, akkor teljesen normális, hogy nem lépsz le csak úgy egy munka miatt.

Mondjuk lenne értelme...kimész a sokkal jobb fizetés miatt,aztán pár hónap múlva követ a férjed is,vagy kimentek együtt.

Férj és feleség vagytok,egzisztencia megteremtéséről beszélek.

A barátnőd baromságokat beszél, ő egy laza párkapcsolatban él.

Van bármilyen komolyabb gond a házasságotokban?

2015. jún. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%

Ma egy beteg individualista társadalomban élünk. Az embereket arra nevelik hogy az életük legfőbb területein kizárólag a saját (akkor is sokszor rövid távú) érdekeiket nézzék, átgázolva és leszarva mindenki mást (legyen szó akár különféle családtagokról is, hát még ismeretlen emberekről).


Szerintem az a fajta függetlenség amit ma hirdetnek és tömegek művelnek sokkal inkább önzéshez és magányhoz vezet, mint kiteljesedéshez és boldogsághoz.

2015. jún. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Kedves 4-es. Köszi a választ. Semmilyen probléma nincsen köztünk. Minden szuperül működik és nagyon szeretjük egymást. Nekünk teljesen más felfogásunk van,mint neki. Csak úgy nem tudnám itt hagyni őt...
2015. jún. 14. 20:31
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi 5-ös :)
2015. jún. 14. 20:32
 8/12 anonim ***** válasza:

Lehet mondani, hogy aki szeret, az mindenben támogat, nem hátráltat és csak a te boldogságodat nézi, de külföldre utazni azért nagyobb volumenű változás, nem mindenkinek fér össze az elképzeléseivel vagy jelenlegi munkájával együtt kiköltözni egy másik országba, ahogy a távkapcsolat sem mindenkinek elfogadható.


Ez nem szeretet kérdése, vagy hogy mennyire vagy fontos neki.

Ahogy neked is jogod van a saját karriered nézni, úgy neki is joga van a helyi kötelékét/családját/munkát szem előtt tartani.

2015. jún. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

8-as. Nem beszélsz hülyeségeket, hagyjuk kiteljesedni a másikat ok,de itt már férj és feleségről van szó.

Házasságban azért nem lépünk csak úgy le egy másik országba karrier miatt.

Pontosabban le lehet lépni,egyeztetni kell a másik féllel.

Ha neki belefér, ám legyen.


Kedves Kérdező!

Feltételezem mielőtt összeházasodtatok, az értékrendeket egyeztettétek, kinek mi a fontos,prioritás.

Én még mindig azt mondom,a több pénz érdekében meg kellene fontolnod a külföldi állást. Azt mondod minden rendben a házasságotokban.Mivel férj és feleség vagytok,az ezután szerzett megszerzett javak közösek,nem csak magadért csinálnád,a közös jövőtökért.

Feltételezem, együtt akarjátok leélni az életeteket.

Tessék beszélni a férjeddel, ha van egy ilyen jó lehetőség, menjetek ki együtt!

A férjednek van itt vmi,amit nem tudna itthagyni?

Beszéltetek már erről?

4-es voltam.

2015. jún. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Kedves 9-es. Hát ő a mostani állását nem szívesen hagyná itt,rásdásul most léptették elő,úgyhogy azért jól keres most. Külföldön nem biztos,hogy ilyen munkát kapna. Ha meg mást csinálna kint pl. vebdéglátás,akkor ha mondjuk visszajönnénk nem biztos,hogy olyan munkakörbe tudna dolgozni.
2015. jún. 14. 20:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!