Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van értelme ennek a kapcsolatn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme ennek a kapcsolatnak, ha a férjemtől egy cseppnyi szeretetet sem kapok?

Figyelt kérdés
Szeretet helyett viszont kapok szóbeli bántást...
2014. okt. 22. 14:42
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
Megérdemled?
2014. okt. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Ennyi infóból szerinted itt mi belelátunk a kapcsolatotokba?
2014. okt. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
De mióta vagytok együtt? Vagy mióta ilyen ő? Én mentem bele úgy kapcsolatban, hogy "jó majd mellettem megváltozik" de nem, mert ott voltam neki biztosítékként, ő meg maradt ugyanolyan.
2014. okt. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ennyi infóval,nem sok mindenre megyünk!
2014. okt. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ennyiből azt látjuk, hogy azt várod, mondjuk, hogy válj el, mert el akarsz válni. Ez nem is kérdés. Tudod mit? Válj el tőle!
2014. okt. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

4 éve vagyunk együtt, van egy kislányunk is. Eleinte is ilyen volt, de akkor még néha bújt, meg szeretgetett :(

Igen, sajnos azt hittem, jobb lesz, de nem így lett :(

2014. okt. 22. 14:54
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát ha mindig is ilyen volt...

Sajnos ezt te főzted magadnak. Két megoldás van, ezt te is tudod. Ha vele maradsz, akkor marad így minden vagy az idő előrehaladtával rosszabb lesz vagy elválsz és úgy lesz esélyed boldognak lenni.

2014. okt. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%

1-es vagyok. Normálisan, segítő szándékkal megkérdeztem, hogy "megérdemled?"

KÉRDÉS volt, nem kijelentés, mivel túl sok minden nem derült ki a kérdésből, és akár adhat is okot az illető arra, hogy nem kap szeretetet.

Szóval: nem kell itt privátban sem "Öregmaci Pet"-nek, sem másnak mocskolódnia.

Kérdőjel és pont között rohadt nagy különbség van!!!

2014. okt. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
???
2014. okt. 22. 20:53
 10/10 anonim ***** válasza:
37%

SENKI nem ÉRDEMLI meg azt, hogy szóbelileg bántalmazzák!!!! Még egy gyerek sem, nemhogy egy felnőtt.

A kapcsolatokban meg lehet beszélni dolgokat, ehhez nem szükséges egymás sértegetése, becsmérlése. Ha akkor sem működik a dolog, akkor ki lehet lépni. Szóval nincs olyan hogy megérdemled - sem kérdőjellel, sem ponttal.

Az pedig, hogy egy kapcsolat működjön KETTŐ felen áll. Fejre is állhatsz, kedves kérdező, ha a férjed nem dolgozik a kapcsolatotokon.

DE vannak olyan férfiak ,akik ilyen családban nevelkedtek és ezt hozták magukkal a saját családjukba. Mit mond, ha beszélsz vele arról, hogy bántónak érzed a szavait, a viselkedését? Ő észreveszi, hogyan bánik veled? Ha szólsz neki, hajlandónak mutatkozik tenni a kapcsolatért?

2014. okt. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!