Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha férjem hétköznap munka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha férjem hétköznap munka mellett képtelen háztartást vezetni, miért tőlem várja el, hogy hétvégén ezt bepótoljam?

Figyelt kérdés

Munka miatt sajnos csak hétvégén van együtt a család. Én örülnék, ha ekkor csak egymásra figyelhetnénk. A gyerekeknek (7 és 3 éves, 20 hónapos) is szükségük lenne családi programokra, erre a férjem ilyenkor rám ömleszt egy halom mosni valót, mosatlant és az összes többi, hét közben felmerülő dolgot.


Ha ezt szóvá teszem, még ő van megsértődve, hogy ő férfi és nem áll kezére ez a típusú munka...


Amikor megismerkedtünk, mindent maga csinált, egyedül élt. Miután összeköltöztünk, közösen csináltunk mindent, de mióta gyerekek vannak, az összes munkát lepasszolta nekem. Én ezt nem értem! Őt miért nem zavarja, hogy ennyire önállótlanná vált?


2015. jún. 13. 06:40
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

Mondd el neki hogy nem győzöd. Eddig is meg tudta csinàlni ezeket, akkor oldja meg most is.

mutasd meg neki hogy hogyan kupacolja ki a ruhákat, melyik programon mosson. Írjátok le.

tetszik nem tetszik, el kell mosogatni.

fel kell nőnie a feladathoz.


Azért azt is nyomozd ki hogy zavarja e hogy többet keresel. ez gond lehet. Zavarhatja a férfiúi önérzetét.


Sok sikert!

2015. jún. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 Bence_ ***** válasza:
64%
Akik lepontoztak azok szerint normális, hogy valaki 1 hétig nem csinál semmit a házban és vár valamit aki mosogat, mos, takarít?
2015. jún. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Én nagyot csalódnék benne. Felnőtt ember, miért középkori szokásokra hivatkozik? komolyan nem tudom az ilyeneket megérteni. Én haza se mennék hozzá, fetrengjen egyedül a disznóólban.
2015. jún. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Megmakkant. :D:D
2015. jún. 15. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Hát én sem mennék haza hozzá, vagy nem csinálnám meg akkor sem.
2015. júl. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!