Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha férjem hétköznap munka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha férjem hétköznap munka mellett képtelen háztartást vezetni, miért tőlem várja el, hogy hétvégén ezt bepótoljam?

Figyelt kérdés

Munka miatt sajnos csak hétvégén van együtt a család. Én örülnék, ha ekkor csak egymásra figyelhetnénk. A gyerekeknek (7 és 3 éves, 20 hónapos) is szükségük lenne családi programokra, erre a férjem ilyenkor rám ömleszt egy halom mosni valót, mosatlant és az összes többi, hét közben felmerülő dolgot.


Ha ezt szóvá teszem, még ő van megsértődve, hogy ő férfi és nem áll kezére ez a típusú munka...


Amikor megismerkedtünk, mindent maga csinált, egyedül élt. Miután összeköltöztünk, közösen csináltunk mindent, de mióta gyerekek vannak, az összes munkát lepasszolta nekem. Én ezt nem értem! Őt miért nem zavarja, hogy ennyire önállótlanná vált?


2015. jún. 13. 06:40
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

Akkor anyukáddal együtt laktok?

És az nem élhető, hogy hétvégén 1 napot ott van a férjed? Miért? Vagy többször este átjönne? Hány km-re van?

2015. jún. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
És a férjed szülei is a házban laknak?
2015. jún. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
Én hagynám azt a másik házat és a jelenlegit bővíteném ki így a férjem is ott lakhatna. Ne haragudj, de ez nem kapcsolat, hogy így ingáztok. Gyerekeknek se jó. Hány km, és miért így oldottátok meg?
2015. jún. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:

Nem élnek itt, mert apósom 24 órás ápolást igényel, otthonba került, anyósom pedig egy barátnőjéhez költözött.


A hétvégére mindenképp el kell jönnünk. Anyu megkért, hogy hétvégente inkább ne legyünk ott, mert a párja akkor jön és egy kicsit útban lennénk. Nem is lenne jó ötlet ha anyu és a férjem túl sokat lennének egy fedél alatt mert akkor folyamatosan állna a bál (tapasztalat).

2015. jún. 13. 09:36
 25/35 anonim ***** válasza:
Aha. És milyen messze van? 4-5 órányira? Autóval? Az elég sok. Ausztriában dolgozol?
2015. jún. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:
Magunkkal sem akarok kiszúrni, mert mondjuk beköltözünk anyuhoz, a másik házat eladjuk (már próbáltuk de nem ment) és anyu egyszer úgy dönt, hogy elege van, akkor nem tudunk hová menni.
2015. jún. 13. 09:40
 27/35 anonim ***** válasza:
Nem tudom meddig mehet így egy kapcsolat,és ez a kétlaki élet ...mert ez senkinek se jó így ebben a történetben.Hány km-re van a ház és a lakás ?
2015. jún. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:
Nem autóval, tömegközlekedéssel (BKV+távolsági). Sajnos nincs jogsink.
2015. jún. 13. 09:42
 29/35 anonim ***** válasza:
28: Menjetek telekocsival!
2015. jún. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 Bence_ ***** válasza:
56%

Van egy kamasz fiad aki egyedül csövezik és annyira lusta, hogy kimossa a saját gönceit.

Ha elötte más volt akkor lehet, hogy megmakkant attól, hogy nem ő családfentartó.

2015. jún. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!