Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha férjem hétköznap munka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha férjem hétköznap munka mellett képtelen háztartást vezetni, miért tőlem várja el, hogy hétvégén ezt bepótoljam?

Figyelt kérdés

Munka miatt sajnos csak hétvégén van együtt a család. Én örülnék, ha ekkor csak egymásra figyelhetnénk. A gyerekeknek (7 és 3 éves, 20 hónapos) is szükségük lenne családi programokra, erre a férjem ilyenkor rám ömleszt egy halom mosni valót, mosatlant és az összes többi, hét közben felmerülő dolgot.


Ha ezt szóvá teszem, még ő van megsértődve, hogy ő férfi és nem áll kezére ez a típusú munka...


Amikor megismerkedtünk, mindent maga csinált, egyedül élt. Miután összeköltöztünk, közösen csináltunk mindent, de mióta gyerekek vannak, az összes munkát lepasszolta nekem. Én ezt nem értem! Őt miért nem zavarja, hogy ennyire önállótlanná vált?


2015. jún. 13. 06:40
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
8%

*Én megcsinálom magunk után


Aha, érdekes ez a felfogás.


Ki is a főkereső?


A magunkba a férfi is beletartozik, aki a gyereked apja, aki biztositja a megélhetésedet, akinek a pénzéből eszel és eteted a gyermekeidet, amit ő keres meg.

2015. jún. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
13%
*amit ő keres meg a családjának.
2015. jún. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:

Én érek haza a gyerekekkel. Csak hétvégén vagyunk együtt, mert én másik városban dolgozom, a gyerekek is ott járnak bölcsibe, óvodába és iskolába. A férjem van hétköznap a házunkban.

Azért így lett megoldva, mert túl jó a fizetésem (2,5X a férjemének), hogy otthagyjam, de napi 4,5-5 óra ingázás mellett nem tudnám a gyerekeket hozni-vinni, a férjem meg a munkaideje miatt nem tudna értük menni.

2015. jún. 13. 08:59
 14/35 anonim ***** válasza:
15%

"Azért így lett megoldva, mert túl jó a fizetésem (2,5X a férjemének), hogy otthagyjam, "


Ezt csak én nem értem ?

A te fizetésed sokkal jobb, és ezért nem hagyod ott, vagy mi ? Mit nem hagysz ott ? vagy akkor miért nem keress a férjed is a másik városba munkát ? vagy költöztök oda ?

2015. jún. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
94%
Ha már ő lakik a házban hétköznap, akkor szerintem egyértelműen neki kellene takarítania maga után.
2015. jún. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
15%
Kamuzol. És ennyi:DD
2015. jún. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
64%

13: Értem. Így már vili a szitu.

Mért nem tudod megtenni, hogy akkor csak azt nem csinálod meg, ami a férjed reszortja lett volna? A gyerekekre hivatkoztál, de hát mit viszket a kicsi gyereknek, hogy nem mosod ki a férjed ruháit, ha ő nem tette meg hét közben?

De ha ilyen jól keresel, akkor hogyhogy nincs havi 3000 Ft-otok takarítónőre?:-o

Egyébként nem lehet, hogy fáj a férjednek, hogy ennyivel jobban keresel nála, és ez összefügg a viselkedésével? Ez csak azóta van, hogy ezt az ajánlatot kaptad a másik városban?

2015. jún. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
64%
Jó a fizetése a kérdezőnek,azt nem hagyja ott.Jó élete van a férjednek,nem csinál semmit,5 napig egyedül van nyugiban,ez se jó így.Ti hol laktok a gyerekekkel hétközben,albérletben ?
2015. jún. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
Az nem lenne jobb, ha ő utazna hozzátok hétvégén? És akkor nem kéne 2 lakást takarítanod és rendben tartanod folyamatosan, csak azt, ahol hétköznap is laktok.
2015. jún. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:

Én abban a városban nőttem fel ahol most is dolgozom, ilyenkor az édesapámtól örökölt lakásban lakunk anyunál, de az kicsi lenne, ha a párom is ott élne (2,5 szoba).

A ház a mi közös, eredetileg a férjem szüleinek a háza volt, de bedőltek a hitellel, ezért mi megvettük tőlük. A hitelből még 12 év van hátra. A férjemnek akkoriban még jobban fizető munkahelye volt, azt hittük, majd én is találok a közelben valamit, de másként alakultak a dolgok.

2015. jún. 13. 09:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!