Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha férjem hétköznap munka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha férjem hétköznap munka mellett képtelen háztartást vezetni, miért tőlem várja el, hogy hétvégén ezt bepótoljam?

Figyelt kérdés

Munka miatt sajnos csak hétvégén van együtt a család. Én örülnék, ha ekkor csak egymásra figyelhetnénk. A gyerekeknek (7 és 3 éves, 20 hónapos) is szükségük lenne családi programokra, erre a férjem ilyenkor rám ömleszt egy halom mosni valót, mosatlant és az összes többi, hét közben felmerülő dolgot.


Ha ezt szóvá teszem, még ő van megsértődve, hogy ő férfi és nem áll kezére ez a típusú munka...


Amikor megismerkedtünk, mindent maga csinált, egyedül élt. Miután összeköltöztünk, közösen csináltunk mindent, de mióta gyerekek vannak, az összes munkát lepasszolta nekem. Én ezt nem értem! Őt miért nem zavarja, hogy ennyire önállótlanná vált?


2015. jún. 13. 06:40
1 2 3 4
 1/35 anonim válasza:
74%

Mert nő vagy.


Mondtad már neki, hogy nem bírod egyedül? Ha összefogtok hamarabb végeztek, és több idő jut a családra és egymásra. A főzés például kiváló feladat neki.


Vagy vegyetek fel egy takarítót.

2015. jún. 13. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:

Természetesen már mondtam neki, többször is, de semmi eredménye nem lett. A főzés soha nem volt az erőssége (max. rántottát tud csinálni), általában rendelt kaját evett, amíg meg nem ismerkedtünk. Azóta meg én főzök rá.


Nem állunk olyan jól, hogy takarítót fogadjunk.

2015. jún. 13. 07:01
 3/35 anonim ***** válasza:
67%
Nem kellett volna hagyni hogy lepasszoljon mindent már annó.Mondd meg neki hogy erőltesse meg magát,aztán rakodjon gyors ütembe abba a mosógépbe,mert nem fogod kimosni az ő ruháit,és marha gyorsan mosogasson el és porszívózzon fel,stb.Ha nem csinálja meg,főzni se főzz neki.
2015. jún. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
52%

Egyszerűen ne csináld meg!

Rendelj magadnak kaját, ahogy anno ő tette, és a gyerekeket meg küldd hozzá, hogy apukátok fog főzni nektek.

2015. jún. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
23%
Neked kéne a férjedre figyelni, és akkor nem járnál így.
2015. jún. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
24%

A másik pedig nem is értem a problémádat, mert ilyen korú gyerekek mellett simán meglehet csinálni normálisan a takaritást. Mert tulkép csak egy a 20 hónapos baba az ami necces még, a két nagyobb már nem.


Ha a héten odafigyelnél az otthonodra, akkor nem fognád a fejed.

2015. jún. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
Azt lehet megcsinálni valakivel, amit hagy. Ha "rám ömlesztené", mert "nem áll a kezére", akkor nézhetné még egy hétig. Szívesen rendet teszek, de nem azért, mert elvárás. Ha az lenne, nem csinálnám, senkinek sem vagyok bejárónője, hogy megszabja nekem, mikor-mit tegyek. Nem tetszik a stílus. Nem a tennivaló a rossz, hanem a stílus.
2015. jún. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

Én megcsinálom magunk után, nem ezzel van a bibi, hanem azzal, hogy a férjem nem csinál semmit, szóval mikor mi hazaérünk pénteken vagy szombaton, akkor minden engem vár.


Már próbáltam, hogy nem csinálom meg, de a gyerekek miatt nem húzhatom a végletekig.

2015. jún. 13. 08:44
 9/35 anonim ***** válasza:
10: Ez milyen élethelyzet? Kik érnek haza honnan hova?
2015. jún. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
94%

# 6 Egyetértek. Az én anyám is egyedül nevelt engem.

Gyárban dolgozott, fizikai munkát végzett,

munka után intézte a hivatalos ügyeit, főzött, mosott, stb.

A későbbiekben persze, mikor már tudtam besegíteni, besegítettem.


Na de a kérdező nem elvált nő.

Valamit a férj is csinálhatna, ha már ott van.

Neki se rohadna le a keze, ha egyszer kimosna.

A dereka se szakadna le, ha kiporszívózná a lakást néha.


Mondd meg neki, hogy nem a középkorban vagytok, hogy minden házimunkát a nő csinál a kapcsolatban.

Vegye ki ő is a részét belőle.

2015. jún. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!