Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nem tudok beletörődni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok beletörődni, mint sok más nő, hogy nekem is boldogtalan házasság jutott?

Figyelt kérdés
Annyian teszik gépiesen a dolgukat,néha panaszkodnak,látszik,hogy boldogtalanok,nem válnak,nem is küzdenek.Elfogadják.Én próbálkozom szépen megbeszélni,eredménytelenül hónapok óta,ma már kiabáltam a férjemmel.Mintha nem is léteznék számára.Nem beszélgetünk,lassan már a napi rutinfeladatokról sem,ellátom a háztartást,gyereket nevelek,dolgozom.Semmi kikapcsolódás,a férjem elvan a saját kényelmében,kisajátítva az egyik szobát.
2015. máj. 31. 22:07
1 2 3 4 5
 21/44 A kérdező kommentje:
Sajnos én is így látom.Ha megyek,akkor egyedül maradok.Keveseknek adatik meg a boldog házasság.Nekünk nem jött össze.De ne légy ennyire pesszimista,fatalabb vagy,mint én,jöhet még a boldogság,max.nem kell összeköltözni vele :)
2015. jún. 1. 13:09
 22/44 A kérdező kommentje:
Nyaralás nálunk is van,de másra nincs igénye.Már a barátaink sem hívnak hónapok óta.Még telefonon én tartom velük a kapcsolatot.Ha lehetne egész nap itthon ülne,tévézne,számítógépezne.
2015. jún. 1. 13:11
 23/44 anonim ***** válasza:

En meg epp forditva vagyok, mert en vagyok a ferj, de mintha en irtam volna ezeket a felesegemrol.

Rajottem en is, hogy egyedul keves vagyok, hogy rendbehozzam a hazassagunkat, pedig mindent megteszek, foleg, hogy itt van az 5eves kisfiunk (most is vele en vagyok itthon mert beteg szegeny) Neki fontos a munkaja...

2015. jún. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:

Minket sem hívnak a barátaink, mert állandóan összeveszünk és erre nem kíváncsiak (jogosan).

Ha én nem szervezek programot, akkor otthon maradunk. Persze, ő elfoglalja magát, mert a munkába menekül (vállalkozó, otthonról) és nem is panaszkodom rá, mert jövedelmező, amit csinál, na de azért van egy határ, ami után már nem boldogít a pénz...

Pedig régen mindig mentünk valahová, kettesben és társasággal is, utazgattunk stb, de mostanában teljesen be vagyunk punnyadva és tényleg úgy van, hogy ha én nem csinálok programot, akkor konkrétan nem megyünkk sehová.

De ugyanígy az is, hogy ha én nem kezdeményezek beszélgetést, akkor ő nem szólal meg.

Így nem lehet leélni egy életet, ezért nem érdemes egymás idejét rabolni, bármennyire is sajnálom a gyerekeket.

2015. jún. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:

Ja és tényleg úgy érzem, hogy nekem nincs szükségem senkire. Persze, ez az érzés megváltozhat bennem, de most egyszerűen nem tudok mondani egy indokot sem, amiért jó dolog egy tartós párkapcsolat.

Ill. indokot persze tudok, de azt nem tudom elképzelni, hogy létezik olyan pasi, aki nagyjából azt akarja, amit én. Tehát egy harmonikus életet, ahol nem a pénz hajhászása és a tv bámulása a legfontosabbak és amiben a felek teljes értékű partnernek tekintik és ennek megfelelően tisztelik és szeretik egymást.

2015. jún. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 A kérdező kommentje:

A 25.hsz-ban megfogalmaztad a lényeget.Én sem hiszek ebben.Megalkudtam,sőt alárendeltem magam,próbáltam elfojtani a vágyaim. Nem megy.

Talán nevetséges,de hazafelé a boltban szóltak hozzám két kedves szót,és alig bírtam ki hazáig,sírva fakadtam.Egész hétvégén nem szólt hozzám.A tegnapi kiabálásomra sem reagált.Sőt gúnyosan mosolygott.Csak megalázom magam,hogy olyan szeretetért,figyelemért küzdök,amit soha nem fogok megkapni.Tőle biztos,hogy nem.

2015. jún. 1. 16:22
 27/44 A kérdező kommentje:

Jó valakivel beszélgetni,aki hasonló helyzetben van.Köszönöm,hogy írsz.

Nálunk pénzhajhászás nincs,sőt ami van,is a férjem sokszor marhaságokra költi./Külön kasszán vagyunk,ő akarta./Nekem ez is fáj,hogy évek óta nem tudunk egyről a kettőre lépni,nincs biztonsági megtakarításunk se.

2015. jún. 1. 16:29
 28/44 anonim ***** válasza:

Az a jó, hogy nem tudsz beletörődni! Nem szabad így leélni egy életet. Miért tennéd???


Gyerekkel valóban nehezebb új társat találni, de nem lehetetlen.


Kívánom, hogy sikerüljön.

2015. jún. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2015. jún. 2. 12:24
 30/44 anonim ***** válasza:

Hölgyeim! Önök valójában kutyát szeretnének :).

Na jó, ez volt a vicc. (Bár a kutyám tényleg jobb hozzám időnként)

Ismerős érzés. Ahol tartok ott nem jó (hiába a ház, gyerek, kutya, anyagi biztonság), mert hiányzik az amiért anno elkezdtem vele, amikor még semmi sem volt, de boldog voltam.

Felőröltek volna a hétköznpok mindkettőnket? Lehet. Változtatási hajlam lenne, de elég kérész életű, pedig mér sokadjára próbálkozunk. Valóban olyan érzés, hogy jobb lenne egyedül. A beletörődés is opció, de nem túl boldogító. Sokat gondolkozok én is rajta, hogy erre szeretnék majd emlékezni 70 évesen? Ezt mesélem majd az unokáknak? Ha a gyerek hasonló szituációba kerül, ezt fogom tanácsolni? Mindegyikre masszív NEM a válasz. mégis rohadt nehéz lépni.

A miért-jét sem tudom megmondani ráadásul.... Nem vagyok éppen bányrém, az anyagi biztonságot is meg tudom teremteni pasi nélkül is, nem vagyok egy elveszett típus semmilyen téren. Mégis....

Ha rájössz, hogy kell beletörődni úgy, hogy ne kattogjon folyton az agyad, szólj légyszi nekem is.

34N

2015. jún. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!