Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nem tudok beletörődni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok beletörődni, mint sok más nő, hogy nekem is boldogtalan házasság jutott?

Figyelt kérdés
Annyian teszik gépiesen a dolgukat,néha panaszkodnak,látszik,hogy boldogtalanok,nem válnak,nem is küzdenek.Elfogadják.Én próbálkozom szépen megbeszélni,eredménytelenül hónapok óta,ma már kiabáltam a férjemmel.Mintha nem is léteznék számára.Nem beszélgetünk,lassan már a napi rutinfeladatokról sem,ellátom a háztartást,gyereket nevelek,dolgozom.Semmi kikapcsolódás,a férjem elvan a saját kényelmében,kisajátítva az egyik szobát.
2015. máj. 31. 22:07
1 2 3 4 5
 11/44 A kérdező kommentje:
32 évesen házasodtunk,7 éve vagyunk együtt.Lassan 2 éve ilyen siralmas az egész,de előtte sem mondanám,hogy túl jó volt.
2015. máj. 31. 22:35
 12/44 A kérdező kommentje:
40 körül már nem olyan könnyű párt találni.Bár így is magányos vagyok,egyedül meg legalább lenne esélyem.Talán...
2015. máj. 31. 22:40
 13/44 anonim ***** válasza:

"Kényelmében", egész nap dolgozik esetleg? Meghallgattad, támogattad?

Csak mert nálunk ez van. A feleségem is mondhatná ugyanezeket.


Egész nap értük melózok, és amikor mesélni akartam neki, akkor közölte, hogy nem kíváncsi a munkahelyi dolgaimra, vagy meg sem hallott. Semmiben nem támogat, inkább csak lehurrog.

2015. jún. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
39%

Ezeket a rossz házasságokat olvasva az jut eszembe, hogy egyszerűen buták vagytok. Lehet, hogy csak én vagyok ilyen optimista a 28 évemmel, és az 5 éves kapcsolatommal, de úgy látom, hogy az ilyen rossz házasságban élők csak lusták és buták. Mint az igavonó marha, meg a tejet adó tehén. És nincs számotokra segítség, mert nem a döntéseitek, hanem a képességeitek miatt vagytok itt. És ha ez megnyugtat, a gyerekeitek is így fognak élni.

Tudom, nem nagy segítség, amit írtam, de a barom menjen csak a csordával, és ne bőgjön!

2015. jún. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:

Kérdező: én pont amiatt költözöm hamarosan, mert én sem tudok beletörődni, hogy a párom ilyen begyöpösödött és földhözragadt. Szerinte egy párkapcsolat azt jelenti, hogy közösen nevelünk gyereket, közösen fent tartunk egy lakást és heti 1x dugunk 5 percig.

A közös gyereknevelés alatt persze ő azt érti, hogy ő játszik velük, a háztartás vezetése pedig kimerül a fűnyírásban és az 5 évenkénti izzócserében (mivel ledes izzóink vannak)...

Köszönhetem mindezt a szüleinek, akiknek ugyanilyen a kapcsolatuk, nulla szeretet és tisztelet, ellenben állandó marakodás...

2015. jún. 1. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:

Aki feladja igy jaar

Egy hazassag komoly napi munka sok energiat igenyel.

Tudod ahol nem vetnek ott aratas sincs csak GAZ.

Es szomoru de az igazsag massale sem lesz jobb....

2015. jún. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 A kérdező kommentje:
Én úgy érzem mindent megpróbáltam.Egyedül nem tudom megmenteni ezt a házasságot.Ketten kellenénk hozzá.
2015. jún. 1. 12:10
 18/44 A kérdező kommentje:

15-ös! Nálunk a gyerekkel is csak akkor játszik,ha kedve van,annak is többnyire kiabálás a vége.Ő megunja, a gyerek meg sír,hogy játsszon még vele.A háztartásban ha néha segít,elvárja,hogy többször megdícsérjem.Ha én fáradt vagyok,és nincs patyolat rend,akkor beszól.

Megértelek,remélem,találsz olyat,aki öszintén szeret.

2015. jún. 1. 12:13
 19/44 A kérdező kommentje:

13-as!

Nálunk nem ez van.Később megy dolgozni mint én,és többnyire korábban ér haza 1-2 órával.Mégis szinte minden rám hárul.Sokáig támogattam,meghallgattam,tény már nem teszem.Mivel az én vágyaim nem fontosak számára,nincsenek közös célok csak Ő,Ő,Ő,már nem érdekel a mondanivalója.Nem asszisztálok az önimádatához.

2015. jún. 1. 12:16
 20/44 anonim ***** válasza:

15. vagyok.

Nincs értelme küzdeni, ha a másiknak megfelel a rossz is. Én hiába teperek minden nap, kedveskedek, meglepem őt, programokat szervezek stb, ha ennek a töredékét sem kapom vissza és ráadásul neki ezek nem is fontosak, pl. csak miattam járunk el kirándulni, wellnesselni, nyaralni, mert neki nincs is rá igénye.

Szóval én feladtam, szerintem 10 évnyi próbálkozás után teljesen jogosan fáradtam bele.

Viszont, őszintén szólva, most úgy érzem, hogy nekem nem kell másik pasi. Előbb-utóbb úgyis előjön valami, ha nem ez, akkor más. A legtöbb pasinak a hűség nem megy, ill. a pénz, az erőszakos viselkedés és az alkohol a probléma oka, ezekből 99,9% eséllyel előjönne valamelyik, akkor meg minek próbálkozzak?

Ja, meg hát mégis kinek kellene egy 2 gyermekes 35 éves csóró, albérletben lévő anyuka? :)

2015. jún. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!