Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nem tudok beletörődni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok beletörődni, mint sok más nő, hogy nekem is boldogtalan házasság jutott?

Figyelt kérdés
Annyian teszik gépiesen a dolgukat,néha panaszkodnak,látszik,hogy boldogtalanok,nem válnak,nem is küzdenek.Elfogadják.Én próbálkozom szépen megbeszélni,eredménytelenül hónapok óta,ma már kiabáltam a férjemmel.Mintha nem is léteznék számára.Nem beszélgetünk,lassan már a napi rutinfeladatokról sem,ellátom a háztartást,gyereket nevelek,dolgozom.Semmi kikapcsolódás,a férjem elvan a saját kényelmében,kisajátítva az egyik szobát.
2015. máj. 31. 22:07
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
77%
És miért is kellene ebbe beletörődni? Válj el.
2015. máj. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
60%
Mert nem vagy olyan tehetetlen, mint a legtöbb boldogtalan házasságban élő nő. Te még látsz reményt rá, hogy más életed legyen. Válj el, és kezdd újra. Tapasztaltabb lettél, boldogabb lenne az új életed, mint a mostani.
2015. máj. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim válasza:
58%

Elsőnek igaza van!Nem kell beletörődnöd!

Válj el és keress olyat aki mellett nem leszel boldogtalan!

Így csak elpazarolsz egy jó pár évet az életedből. :/

Nem kell beletörődnöd!

2015. máj. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
Szerintem nem is kell beletörődnöd. Én nem hiszem, hogy tudnék így élni.
2015. máj. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
100%
Az a nem normális, ha valaki beletörődik.
2015. máj. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
Náluk is eza helyzet mint nálatok,én sem tudok belletörődni hogy boldogtalan házaságban élje,ezér már minden lehetséges módon megpronáltam hogy jóbb legyen abkapcsolatunk.De sajnos ne megy,már elfáradttam olyan kapcsolatérz harcolni amit csak énakarok,mer ő nem.szakad meg benne hogy tegyen érze.Most lesz lehezőségünk saját házat vásárolni,ezideid anyameknál lakunk 2 gyerekkel.Még ezt a lehetőséget mem szalasztom el,hátha ott majd jobban figyel ránk,de nemsok esélyt látok rá hogy ez kacsolat javúlni fog.Valoszínű soha memfogok komolykapcsolatba kezdeni ha vel mem müködik.
2015. máj. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
Mert sokaknak konnyebb beletorodni, mint lépni. Ne pazarold el az eveidet, tegyel azert, hogy boldog legyél.
2015. máj. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:

Attól h valaki házas , az nem azt jelenti h annak is kell maradnia.

Az a legnagyobb marhaság, ha vele maradsz, el lehet válni, lehet h huzamosabb ideig tart, de nem kell beletörődni és nem kötelező vele maradni. Semmi sem kötelező.

2015. máj. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:

kérdező: hány évesen házasodtatok? mennyi idő kellett, hogy "eddig" jussatok?! Ilyen "gyász" lenne a házasság?

30F

2015. máj. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
Ha csak ezen múlik, én szívesen megverlek naponta háromszor. Pár hónap ilyen kezelés, és garantáltan beletörődsz a sorsodba. Igaz, azt nem látom, miért épp erre gyúrsz, de hát a cserkész ahol tud, segít.
2015. máj. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!