Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti mennyire bántátok meg (ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyire bántátok meg (ha egyáltalán megbántátok), hogy nem volt több szexuális partneretek házasság előtt?

Figyelt kérdés
Egyáltalán zavaró volt? Leginkább hosszú ideje kapcsolatban/házasságban levők válaszát várom.

2015. máj. 31. 20:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

10-es!

A férfiaknak általában jó a házasság.Többnyire itt sem őket olvasod,hogy nem jó,nem boldogok.

Az én férjem is azzal jön,hogy neki így jó,nem érti , mi bajom./8-as vagyok/

2015. máj. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
75%

Én kiéltem magam. Volt mindenféle kapcsolatom, komoly kapcsolat is, de végre le akartam nyugodni, megállapodni.


A házasságomban pedig nem fenyeget a veszély, hogy elcsábuljak, mert pontosan tudom, hogy mit várhatok a kalandomtól.


Ha mégis megtörténne, akkor az már egyértelműen a házasság végét jelentené. Legalábbis a részemről mindenképp, még akkor is ha a férjem megbocsátana.


Bár velem kapcsolatban fontos infó, hogy eléggé forró vérű vagyok, emiatt fontos volt, hogy kiéljem magam.. Amíg ezt nem éreztem,addig nem tudtam volna megállapodni.


27N

2015. jún. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Akkor nem ő lenne a feleségem. A gyerekeim sem élnének. Legalábbis nem ezek. Érdemes ezen agyalni? Ha szüleim valamelyike meghalt volna a háborúban, akkor én hol lennék?
2015. jún. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
100%
26 éves nő vagyok, 2 éve élek házasságban. Férjemmel elsők voltunk ilyen téren egymásnak. Egyáltalán nem bántam meg, sőt azt bántam volna, ha előtte még mások is lettek volna. Eggyel is ki tudod élni magad. Barátnőmnek pl. több pasival is volt dolga, köztük több alkalmi kapcsolat, és ilyenkor még orgazmusa sem volt, mert nem tudott felszabadulni, akkor meg nem értem, hogy egyáltalan mi értelme belemenni az ilyesmibe, ha úgysem jó. Nekem csak a férjem volt, de vele mindig jó.
2015. jún. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Volt, de nem elég!

Most kb. 50-nél tartok!

2015. jún. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Az ellenkezője lenne zavaró. Egyáltalán nem bántam meg, sőt, akkor érezném rosszul magam, ha máshogy lenne. Semmihez sem hasonlítható az a tudat és érzés, hogy én vagyok számára az egyetlen, és fordítva is így van. Nincs ott a múlt, ami bejátszana együttlétekkor, nem jönnek fel emlékek, mások képei, ami szerintem elkerülhetetlen, ha több partnere volt valakinek.
2015. jún. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!