Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti mennyire bántátok meg (ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyire bántátok meg (ha egyáltalán megbántátok), hogy nem volt több szexuális partneretek házasság előtt?

Figyelt kérdés
Egyáltalán zavaró volt? Leginkább hosszú ideje kapcsolatban/házasságban levők válaszát várom.

2015. máj. 31. 20:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem bánom, mit kéne ezen bánni?
2015. máj. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Azt, hogy nem élted ki magad!

Ez mondjuk engem is érdekelne! Komoly kapcsolat párti vagyok, és ismerősök mindig azzal csesztetnek, hogy meg fogom bánni idősebb koromra, hogy nem éltem ki magam fiatalon...

2015. máj. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
Én megbántam, mert mint arra később rájöttem, a legkisebb kapcsolatból is lehet tanulni, és ha lett volna több előtte, akkor nem vakon mentem volna bele, majd maradtam benne egy házasságban.
2015. máj. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
42%

Mi meg nem hatasodtunk ossze de tervezzuk. 3 eve vagyunk egyutt mindkettonknek elso kapcsolata de egyaltalan nem banjuk. Sott! Jobb is , nincs osszehasonlitgatas stb :)

18/L

2015. máj. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%

2. Ez hülyeség.


Embere válogatja. De én nem adom magam könnyen. Én nem feküdnék le azzal, akinek nem kellenék egy életre. Kell ehhez nem kicsi ragaszkodás is bizalom. Ahogy szüleit sem váltogatja az ember, a szexpartnert sem. A család az család.

Férfi vagyok, még nem házas.

2015. máj. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
68%

"Azt, hogy nem élted ki magad! "

1 férfivel is lehet változatosan ;) Elég szomorú ha valaki csak úgy tud változatos nemi életre szert tenni, ha sok emberrel kamatyol.

2015. máj. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
27 vagyok és még úgy sem bántam meg, hogy most egyedülálló vagyok. Eddig csak pár komoly kapcsolatom volt és nem érzem úgy, hogy nagyon ki szeretném élni magam. Igyekszem párkeresésénél a legtökéletesebbet megtalálni.
2015. máj. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Most 40 felett kezdem ezt érezni.A férjem előtt csak egy szerelmem volt.

De azt hiszem,nem az a baj,hogy nem volt több pasim,hanem az,hogy nem jó a házasságom.Szex szempontjából szinte katasztrófa /havi-két havi 1/ :(

2015. máj. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
44%

#4 ne röhögtess! :D

Ezt nem 18 évesen szokták az emberek megbánni. :D

Legjobb barátnőm Anyukája (44) az elsőhöz ment hozzá és nagyon megbánta. Minket óva int ettől.

2015. máj. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
37%

Engem az összes 35+os házas ember akár nő, akár férfi, óvva int magától a házasságtól is!


Lehet bölcs leszek és tanulok más hibájából és nem házasodom!


26F

2015. máj. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!