Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjet szeretnék találni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjet szeretnék találni magamnak, hogy csináljam?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, szeretnék egy férjet, leginkább amiatt, hogy önálló életet élhessek és biztonságban érezhessem magam, ne legyek egyedül. Nem hiszek sem a lelki társban sem a nagy őben sem pedig a szerelemben. Tudom, hogy totálisan elmebetegnek hangzik, de szerintetek vannak még "kerítőnők" akik ilyesmivel foglalkoznak? (Afféle Matchmakerre gondoltam...)

2015. máj. 13. 20:59
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
0%

Vallasos hivo korokben probalkozz ok megbecsulik a jo feleseget es egy eletre keresnek tarsat.

Ajanlom a BP faklya gyulkezetet ok punkosdiek

2015. máj. 14. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
0%
23 evesen azon gondolkozol, hogy hozzaadatod magad valaihez? Ne viccelj mar. Boven van idod megtalalni a nagy ot. Hiszel-nem hszel benne, azert van olyan, hogy nagy o! Sokan megtalaltuk mar. Aki meg a nagy o helyett valaki mashoz megy felesegul, az az eskuvovel egyutt nyugodtan elokeszitheti a valast is, mert hamar eljon az az ido is...
2015. máj. 14. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
23%

Te nem is férjet keresel, hanem komornyikot és biztonsági őrt egy személyben.

Menj pszichológushoz inkább, mert nem gondolkodsz épen.

2015. máj. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:

En 22 eves lany vagyok, de meg jarni se jarok addig egyik fiuval sem meg nem erzem azt hogy szerelmes vagyok bele..

utana meg szerintem kell egy hosszabb ido hogy kiismerjuk egymast, mert meg a szerelem erzese sem eleg nekem egy hazassaghoz. Mar volt hogy ugy ereztem osszekotnem vele az eletem aztan osszekoltoztunk es rajottem inkabb meg raerek, es rajottem arra is hogy mielott ilyen nagy dontest hoznek hogy barkihez is hozzamenjek elotte par evig egyutt szeretnek vele elni.

De a kerdesedre a valasz, ismerkedjel olyan fiukkal akik tetszenek, ismerd ki oket es amelyikkel jol kijossz azzal kezdjel el jarni, meg ha utana is minden jol mukodik koztetek akkor koltozzetek ossze es ha akkor is jol kijottok, utana gondolkodjatok kozosen hogy osszehazasodnatok-e.

2015. máj. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:

Én azt hiszem tudom mire gondolsz, csak rosszul tetted fel a kérdést és itt a sok okos arra válaszol mert félreértették...

szerintem is amugy probálj ismerkedni, kiismerni a másik félt, én ezt kb 19 évesen kezdtem el:) Akkor jöttem rá hogy még a műegyetemen sem lehet sok normális fiút találni, pedig ott volt bőven pasiból, fontos szerintem hogy mérlegeld magadban az igényeidet, hogy neked mi a fontos a másikban, és utána tudni és érezni fogod hogy ki az igazi, de sajnos nem tuti h elsőre megtalálod majd, hajrá:)

2015. máj. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!