Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjet szeretnék találni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjet szeretnék találni magamnak, hogy csináljam?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, szeretnék egy férjet, leginkább amiatt, hogy önálló életet élhessek és biztonságban érezhessem magam, ne legyek egyedül. Nem hiszek sem a lelki társban sem a nagy őben sem pedig a szerelemben. Tudom, hogy totálisan elmebetegnek hangzik, de szerintetek vannak még "kerítőnők" akik ilyesmivel foglalkoznak? (Afféle Matchmakerre gondoltam...)

2015. máj. 13. 20:59
1 2 3 4 5
 11/45 A kérdező kommentje:

Elmondom: nem valami random HÜLYÉVEL szeretnék összekerülni ÉS szeretnék egy saját lakást, amiben végre otthon érezhetem magam, amiben nem kell a hülye lakótársak után takarítani, és kerülgetni másokat stb.

Megy egy másik dolog: Félek egyedül. Kicsit paranoiás vagyok -talán azért is mert sokszor betörtek hozzánk- de ez van, félek nagyon egyedül lenni

2015. máj. 13. 21:12
 12/45 anonim ***** válasza:
88%

A régi házasságokat azért nem érdemes alapul venni, mert akkor nem igazán létezett válás. Inkább apa és anya is szeretőt tartott.

Egyébként ma is találhatsz férjet, csak annak az a módja, hogy olyan embert keresel, akivel jól kijöttök és hasonlóképp gondolkodik. Manapság már nem elég, ha valaki tud mosni-főzni, fontos a házastársak közötti kapcsolat is.

2015. máj. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
91%
Neked nem férj kell, hanem kutya. Mellette önálló lehetsz és biztonságban érezheted magad, és nincs szükség a nemlétező szerelmi körítésre sem.
2015. máj. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 A kérdező kommentje:
PS: NEm is konyhai robotgépnek gondoltam magam. Szimplán annyiról van szó, hgoy azt is szívesen megcsinálom, ha olyan helyen vagyok, de életcélnak eléggé soványka lenne a háztartás vezetés (ha csak ennyi maradna fel is kötném magam)
2015. máj. 13. 21:14
 15/45 anonim ***** válasza:
100%
Hát márpedig ha érzelem nélkül akarsz férjet, sok más nem vár rád.
2015. máj. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 A kérdező kommentje:
Miért? Ha valaki olyattalálok, akivel van közös témánk, érdeklődési körünk, akivel jókat lehet beszélgetni, akinek élvezni lehet a társaságát?
2015. máj. 13. 21:17
 17/45 anonim ***** válasza:
29%

Ezek fontosak, kiváló tulajdonságok, ha feleséget akar az ember, de nem elég. Mit akar a férfi? Ágyba bújni és ő is biztonságban akarja érezni magát, azt akarja, hogy férfinak érezhesse magát (ami nem csak abból áll, hogy felszereli a szekrényt). Így kb csak háztartási alkalmazott lennél vagy lehetnél akár az anyukája vagy a testvére is, de a feleség szerep ennél többről szól.

Egyébként, ha el akarod kezdeni az életedet, ahhoz nem feltétlenül vagy "rászorulva" egy férfira. Nyugodtan elmehetsz egyedül vagy barátokkal is lakni - ha van már egy kereseted.

2015. máj. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
49%

Nem akarlak megsérteni, de ha félsz egyedül akkor tartsál kutyát, valami nagyobb darabot...


Érezheted te is, hogy az okaid nem okok arra, hogy férj kéne melléd.


A legjobb szerintem amit tehetsz, hogy elfelejted ezt az egész nem kell se szerelem se semmi, dughatunk jobbra balra mindegy, egy légtérben élünk dolgot, és nem görcsölsz ezen ennyi idősen.


Majd jön egy férfi, szépen belezúgsz és ha ő is ekként tesz akkor majd lehet közös életet meg stb. tervezgetni, garancia ott sem lesz, de az esélyeidet hidd el, nagyban javítani fogod egy boldog q boldogabb életre...

2015. máj. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
91%

"Miért? Ha valaki olyattalálok, akivel van közös témánk, érdeklődési körünk, akivel jókat lehet beszélgetni, akinek élvezni lehet a társaságát?"


Ezt hívják jóbarátnak.

2015. máj. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
45%

#7-es vagyok.


Hozzám jöhetsz konyhai robotgépnek is, ha nem zavar, hogy mostanában egész nap a szobámban ülök és dolgozom és el tudod viselni a lakótársamat, aki egy zsák krumplit is megdug, ha úgy gondolja, hogy az kihívóan nézett rá. :D

2015. máj. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!