Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjet szeretnék találni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjet szeretnék találni magamnak, hogy csináljam?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, szeretnék egy férjet, leginkább amiatt, hogy önálló életet élhessek és biztonságban érezhessem magam, ne legyek egyedül. Nem hiszek sem a lelki társban sem a nagy őben sem pedig a szerelemben. Tudom, hogy totálisan elmebetegnek hangzik, de szerintetek vannak még "kerítőnők" akik ilyesmivel foglalkoznak? (Afféle Matchmakerre gondoltam...)

2015. máj. 13. 20:59
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem az arab országokban próbálkozz :D Nem mondom, hogy 100%-ig komoly a válasz, de megfordult a fejemben :D
2015. máj. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
74%

Szeretnék valamit a figyelmedbe ajánlani!Tapasztalatilag!:)

Ha egy házasság nagy szerelemmel indul,de tényleg naggyal,akkor az mikor már szeretetté szelidült,segít elviselni,hogy a másiknak reggelente büdös a szája,irgalmatlanokat szellent,horkol, elhízott,megkopaszodott,esetleg lerokkant,megvénült! Mert akármilyenné is vált akkor is ott látod benne azt az embert akibe beleszerettél! (Feltételezve egy végig normális,szeretetteljes kapcsolatot)

Vagy csak én látom így?:)

2015. máj. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de szerintem attól, hogy házas valaki nem kell elfogadni az igénytelenséget... Pl. nem azért nem szellenteke +irgalmatlanságokat" mások előtt, mert szimpibbnek akarok tűnni, hanem mert nem vagyok bunkó, vagy nem kell azért elhízni meg büdös szájjal mászkálni mert úgy szeretjük egymást, hogy ezt is elviseljük....
2015. máj. 13. 22:17
 34/45 anonim ***** válasza:
Ha találsz olyan férfit, akinek minden vágya, hogy rád írassa a lakását, és biztonsági őrként a nyomodban loholjon, meg is van a lelki társad.
2015. máj. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:

'Úgyhogy gondolom, van valami, ami hiányzik '


Szerintem a kérdésed tökéletesen mutatja, hogy mi a hiba benned.

Amúgy meg arra gondoltál már, hogy esetleg elmenj dolgozni hogy önálló legyél és magadnak szerezz házat? Ha meg félsz egyedül azt kezeltesd ki... Attól, hogy hozzámész valakihez, nem lesz saját házad. Vagy együtt vesztek, vagy a párodé lesz. Esetleg kifogsz valami sugar daddyt és vesz neked egyet ajándékba, mert olyan gazdag. Ha neked ezt engedi a büszkeséged... Más ennél többre vágyik.

2015. máj. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 A kérdező kommentje:
Arra esetleg nem gondoltál, hogy míg tanulok nyilván nem tudok olyan munkát találni, amiből házat tudok venni? Nem azt akarom, hogy más tartson el
2015. máj. 13. 23:04
 37/45 anonim ***** válasza:
39%
Ó te szegény.... Addig más sem tud, aztán mégse hal bele.
2015. máj. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 A kérdező kommentje:
Feleslegesen kötsz belém, keress más szórakozást/ feszültséglevezetést ma estére!
2015. máj. 13. 23:45
 39/45 anonim ***** válasza:
67%
Önálló élethez férjet keresek... ez kicsit ellentmondásos.
2015. máj. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 Költőnő? ***** válasza:
100%

felnőtt ember megállja önállóan a helyét és viseli az élettel járó felelősséget. Hangsúly a felnőttön van.

Másik: Reggelente senki nem úgy kel, h jajj de jó lenne, ha büdös a szám. _Ez csak úgy megtörténik néha.

Épeszű ember nem férjet keres, aki majd mindent megold helyette jól. Inkább társat, aki idővel házastárs is lehet akár.

2015. máj. 14. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!