Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjet szeretnék találni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjet szeretnék találni magamnak, hogy csináljam?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, szeretnék egy férjet, leginkább amiatt, hogy önálló életet élhessek és biztonságban érezhessem magam, ne legyek egyedül. Nem hiszek sem a lelki társban sem a nagy őben sem pedig a szerelemben. Tudom, hogy totálisan elmebetegnek hangzik, de szerintetek vannak még "kerítőnők" akik ilyesmivel foglalkoznak? (Afféle Matchmakerre gondoltam...)

2015. máj. 13. 20:59
1 2 3 4 5
 21/45 A kérdező kommentje:

Álljunk meg egy pillanatra: Én nem mondtam egy szóval sem, hogy szexmentes kapcsolatról beszélek, a probléma inkább azzal van, hogy én "normális" kapcsolatra eddig nem igazán kellettem senkinek csak szexre (vagy akiknek meg igen azok iránt semmit se éreztem, hiába próbáltam meg, hogy hátha kialakul valami)

Igazából azt hiszem, be is fejezem, mert minél tovább bonyolódik ez a kérdés, annál jobbana látom, mennyire értelmetlen a kérdés!

2015. máj. 13. 21:25
 22/45 anonim ***** válasza:
42%
23 évesen szerintem ne dőlj a kardodba, mert nem volt még normális, komoly kapcsolatod. Kicsit higgadj le, és így van, a kérdésed értelmetlen, vagyis nem a kérdésed, hanem az ahhoz kapcsolód gondolatmenet. Majd szépen visszanézel ide 5 év múlva erre a kérdésedre, ha még meglesz az oldal - remélem nem - aztán majd homlokon csapod magadat, gondolom...
2015. máj. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 A kérdező kommentje:

A homlokon csapás most is megvan, köszönöm!

De legalább minden válaszoló kapott egy-egy zöld ujjacskát! (Y)

2015. máj. 13. 21:30
 24/45 anonim ***** válasza:
42%
Nem feltétlen értelmetlen, legfeljebb meggondolatlanul lett megfogalmazva. Itt szerintem senki sem szexmentes kapcsolatra gondolt, egyszerűen túlidealizálják az érzelmi részét a dolognak és valamiért nem hiszik, hogy anélkül is működhet egy kapcsolat, hogy halálosan szerelmes lenne mindkét fél. Szerintem működhet, ilyenkor azonban sok más téren kell, hogy kompatibilis legyen két ember, aminek szerintem sokkal alacsonyabb az esélye, minthogy egyszerűen összehozzon két embert a biológia és "szerelmesek" legyenek...
2015. máj. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
0%
Persze, hogy működhet, a szerelem sem tart 50 évig, de sok olyan dologhoz, ami szükséges ahhoz, hogy kibírják egymást évtizedeken át szükség van a szerelemre, ami aztán szeretetté szelídülve önzetlenséget, kompromisszumkészséget stb. hoz magával.
2015. máj. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló! Köszönöm a válaszod!! Valami ilyesmi lebegett az agyamban!!
2015. máj. 13. 21:37
 27/45 A kérdező kommentje:
utolsó alatt 21:34-est értettem
2015. máj. 13. 21:42
 28/45 anonim ***** válasza:
Jól le is pontoztak, mert más a véleményem. :)
2015. máj. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
100%
"szeretnék egy férjet, leginkább amiatt, hogy önálló életet élhessek és biztonságban érezhessem magam" - Hát, ez nem egy önálló ember gondolata, az biztos. Tudod, mikor vagy önálló? Amikor nem teszed függővé magad másoktól.
2015. máj. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
Egyébként én sem találtam eddig olyat, akivel annyiféle téren kompatibilis lennék, hogy hosszú távon működhetett volna, de 23 évesen nem is fogok emiatt kétségbe esni.
2015. máj. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!