Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjet szeretnék találni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjet szeretnék találni magamnak, hogy csináljam?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, szeretnék egy férjet, leginkább amiatt, hogy önálló életet élhessek és biztonságban érezhessem magam, ne legyek egyedül. Nem hiszek sem a lelki társban sem a nagy őben sem pedig a szerelemben. Tudom, hogy totálisan elmebetegnek hangzik, de szerintetek vannak még "kerítőnők" akik ilyesmivel foglalkoznak? (Afféle Matchmakerre gondoltam...)

2015. máj. 13. 20:59
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem az élet a legnagyobb kerítőnő:)
2015. máj. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
86%

És mit akarsz a férjeddel csinálni a köv. mondjuk fél évszázadban szerelem meg lelki társaság nélkül?


Legyen eszed ha nem kamu a kérdés - gyanakszom -, még nagy szerelemben sem egyszerű 50 évet lehúzni egymás mellett.

2015. máj. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
100%
Reggelj egy társkeresőre ott több pasi van mint nő.
2015. máj. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:
Miért? Régen is úgy adták össze az embereket, hogy sokszor még csak nem is találkoztak előtte... Nem mondom, hogy száz százalékban komoly a kérdés, de megfordult tényleg a fejemben
2015. máj. 13. 21:04
 5/45 A kérdező kommentje:
Meg elegem van abból, hogy mindenki azt mondja, hogy hú de kész főnyeremény vagyok, biztos kapkodnának utánam a férfiak, meg a kérők (persze kcisit viccesen) mert rendes, dolgos vagyok, főzni is tudok, sütni is tudok, a humorom is milyen jó, gyerekekkel is jól bánok, okos is vagyok, helyes is vagyok. Mégse kell légycsapóval kergetni a "kérőket". Úgyhogy gondolom, van valami, ami hiányzik -sebaj-, ami miatt nem kellek, ezért gondoltam, mennyünk vissza az időben, amikor még ezek voltak az értékek egy házasság megfontolásánál... :D
2015. máj. 13. 21:08
 6/45 anonim ***** válasza:
62%
Annak volt egy rakás hátránya amit akkor nem reklámoztak. Pl. Japánban még 20 évvel ezelőtt is ez egy elfogadott férj/feleségkeresési "taktika" volt csak aztán mindkettő kefélt jobbra balra egymás tudtával.
2015. máj. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
84%

"Nem hiszek sem a lelki társban sem a nagy őben sem pedig a szerelemben."


Én sem, de én jól megvagyok anélkül is, hogy összeházasodnék valakivel. Az önálló élethez és a biztonsághoz milyen módon segít az hozzá, ha összekerülsz valami random hülyével, aki matchmakerrel keresteti az "igaz szerelmet"? Ne haragudj, nem értem. 23/f

2015. máj. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:
Engem még az se zavarna -ameddig nem kell néznem-
2015. máj. 13. 21:10
 9/45 anonim ***** válasza:
59%

Kérdező: össze vagy zavarodva...túl fiatal vagy még, és valószínű nem jött el a te időd.


Ha privátban küldesz egy bármilyen képet magadról, akkor a konkrét választ is megadhatom.

2015. máj. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
69%
Ha ilyen vonzó és kooperatív tulajdonságaid vannak akkor bizonyára fogsz találni magadnak valakit aki többre tart egy konyhai robotgépnél, 23 vagy szerintem még bőven van időd...
2015. máj. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!