Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 37 évesen késő új életet kezdeni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

37 évesen késő új életet kezdeni?

Figyelt kérdés

A házasságom romokban,kiábrándultam a férjemből.Nem részletezem,de mindent megtett ezért.Nem szeretek már vele lenni,alig várom a hétfőt,hogy mehessek dolgozni.

Hiába mondtam el neki az érzéseimet,másnap ugy tesz mintha minden rendben lenne.Most már azért érzi hogy megváltozott valami,kerülöm ha itthon van és nem is fekszem le vele.Gyerek,közös vagyon nincs,mégse merek lépni.Pedig kellene,mert ketyeg a biológiai órám és én gyerekeket akarok,boldog családot.

Meddig lehet ezt csinálni?Adtam újabb és újabb esélyt magunknak,de be kell látnom már nem megy.


2015. máj. 10. 05:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Hogy lenne késő?? Én is 37 voltam 2 gyerekkel amikor újra kezdtem mindent.Azóta boldog párkapcsolatban élek,az esküvőmre készülődve.Sosem késő,nem kell a langyos sz@rba élni,sem gyerekkel,sem anélkül.Anyám 63 évesen talált újból a szerelemre,2 éve már együtt is élnek.

Most lépj,még van időd ha szülni akarsz akkor is.Sok sikert Neked :)

2015. máj. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
71%
37 év a mai korban szinte fiatalnak számít, egy csomó elvált ember van gyerek nélkül ilyen idős korban, sőt, még olyan is, aki meg se házasodott. Ma már más világ van, mint régen. De minél tovább pocsékolod a mostani párod mellett az időd, annál kevesebb idő marad.
2015. máj. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Gondolj arra hogy valaminek a vége egy új dolog,élet kezdete.

Ha sokáig töprengsz még,elszáll az idő...

Lépni kell,egy életed van,te választod meg hogy éled.

2015. máj. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Tudod az élet legnagyobb ajándéka az, hogy sosem tudhatod, mit tartogat. Ami most biztos, hogy egy szar kapcsolatban stagnálsz, ami már veszett fejsze nyele. Ha erős vagy és tovább mersz lépni, fantasztikus dolgok várhatnak még rád. Senki sem tudhatja, mi lesz. Tavaly ősszel kiderült a szerelmemről, hogy egy utolsó, romlott szélhámos, gyáva senki. Azt hittem, belehalok. Fogalmam sem volt, merre tovább. Nem kellett volna félnem. Találkoztam azóta valakivel, akinek köszönthetően sikerült teljesen más nézőpontra helyezkednem. Mintha az ég küldte volna, egy igazi ajándék. Ha valaki azt mondja nekem 1 éve ilyenkor, hogy ez történik, biztosan nem hiszem el. Azt tanácsolom mindenkinek, hogy merjen bátor lenni és akkor kinyílik a világ!
2015. máj. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Nekem sikerült....37 éves vagyok, két kamasz gyerekkel. Fél éve élek boldogan az uj kapcsolatomban, és jövőre tervezzük a közös gyerkőcöt is.
2015. máj. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!